- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
7
Za dużo nasz zespół ma wad. Z tyloma problemami nie zwiastuje nam udanego sezonu. Mecz z Interem pokazał, ze zespół może niedoświadczony, nie z takimi umiejętnościami jak stara gwardia, ale starający się, grający z zębem jest w stanie wygrać z liderem Serie A.
Po czym pare dni później przychodzi mecz z Sociedad, wychodzi galowa jedenastka i wszystkie atuty jakie pokazaliśmy z Interem znikają.
Mam dużo pretensji do pomocników, bo nie grają na dobrym poziomie. Są niedokładnie, mało mobilni, nie zbierają drugich piłek, za pozno doskakują, ale to nie jest tylko i wyłącznie ich wina.
W Piłkę nożna gra się 11vs11, a my w obronie gramy 9,5/11, bo Messiemu się nie chce (albo nie ma siły), a Suarez niby próbuje, ale cały czas podejmuje zle decyzje i biegnie nie tam gdzie trzeba.
Przy rozegraniu z własnej połowy jest jeszcze gorzej. Messi jak czuje krew, to pomoże, Suarez, gdy ma normalny dzień straci 9 na 10 piłek, w jednej sytuacji jakoś odepchnie obrońcę i pójdzie z akcja, a Griezmann nie wychodzi na pozycje. No tak nie da się wyjść z pressingu i zdominować rywala.
Czekam na powrót Arthura i przesunięcie Roberto, ewentualnie Alenie do środka pola, bo chłopaki maja umiejętności, a przy tym zawziętość i dają gwarancje, ze przynajmniej pokażą serducho.
Czas zrezygnować z tego betonu w pomocy w postaci Rakticia i Busquetsa. To super piłkarze, ale nienadający się na rywali grających intensywnie.
0
@Beztroskii wszystko ok, tylko tego meczu z Interem bym nie używał jako argumentacji na cokolwiek. To było bardzo specyficzne spotkanie z brakiem jakiejkolwiek presji po stronie Barcelony, nie do przełożenia na inne warunki - w lidze w każdym meczu oczekuje się od Barcy 3 punktów, w tamtym meczu wiele osób wręcz oczekiwało porażki.
0
@shaun Nie uważam, by taki Alenia był sparaliżowany w meczu z Realem Sociedad i zagrał zupełnie inaczej.