- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
2
Kosmiczno - pychodeliczny rock podszyty zartem i groteska oraz elementami wielu innych gatunkow muzycznych. O kim mowa? O grupie Gong.
Tutaj utwor "Zero The Hero and The Witches Spell"
na nocne rozkminki rownie dobrze nadaja sie Ozric Tentacles, ktorzy inspirowali sie poniekad Gongiem, ale odrzucili wiele elemetnow ich grania. Zostalo takie kosmiczno - rockowo instrumentalne brzmienie z duza iloscia klawiszy i etnicznymi elemetnami.
Tight Spin z albumu The Hidden Step.
0
@Colon Gong wydał tak dużo albumów w zupełnie różnym składzie, że jakoś nigdy nie chciało mi się zagłębiać w ich twórczość. Natomiast, jeśli chodzi o psychodeliczny rock to dzisiaj króluje u mnie Syd Barrett
1
@Colon moja reakcja do Franka,tak jak chciałes
https://streamable.com/5pe9q
0
@JimMorrisonFCB Syd klasyka, ale juz mroczna, a oni mieli zawsze takie lekkie podejscie, mimo, ze muzycznie to pierwsza liga.
Ozric znasz?
1
@kenneth99 Szacun, ze to zrobiles . akurat niestety wybrales smutny kawalek o kontoli mozgu. Nie wiem, czy wytrwales do konca, ale przy Gregarry Peccary chyba Twoja mowa ciala bylaby lepsza, a w sumie najlpiej gdybys wlaczyl Jewish Princess lub Catholic Girls.
Zappa rzadko wpada za pierwszym razem w ucho - choicza bywaja wyjatki. No i kontekst kulturowy USA konca lat 60tych tez czasem jest dla nas Polakow ciezki do rozszyfrowania, ale mozna.
Zreszta jego tworczosc jest tak wielowatkowa, ze na pewno znalazlbys cos Co Tobie sie podoba.
Ja bym w zyciu tego nie nagral wiec tym bardziej szacun - usmiech byl ;)
0
@Colon dziękuję :) teraz twoja kolej,wybierz jakikolwiek utwór Zappy i nagraj reakcję
0
@Colon Mam to na mojej liście do przesłuchania, mogę Ci tę listę podesłać jakoś, może znajdziesz coś ciekawego.
0
@JimMorrisonFCB chetnie.
1
@kenneth99 nie ma mowy - nie znosze kamery, a ona mnie.