- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1701 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1701 Culés
0
https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-laptop-heli-i5-8gb-256ssd-gtx1050ti-w10.bhtml
https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-laptop-pav-17-i5-8gb-256ssd-gtx1650-w10.bhtml
Co sądzicie o tych lapkach? Nie znam się, a chciałbym coś do 4000 zł :P. Wolę zapytać bo pewnie jest tu więcej osób ogarniętych w temacie specyfikacji technicznej komputerów.
0
@Keenone szukaj z 1650 super
1050ti jest słaba do nowych gier
tu masz z 1660ti i 16gb ramu, niby na na ryzenie ale coś za coś
https://www.morele.net/laptop-hp-pavilion-gaming-15-ec0010nw-8bq91ea-16-gb-ram-512-gb-m-2-pcie-6327803/
0
@Skaramuczi dziękuję serdecznie przyjacielu! A powiem Ci jeszcze: wesołych świąt :P
0
@Keenone powiem ci szczerze że za 4000zł to ten laptop wymiata,sam jestem zdziwiony ceną bo stacjonarka z takimi podzespołami też wyszłaby ze 4000zł,a tu masz ekran 144hz IPS o ile wierzyć specyfikacji.
coś mi się widzi że to pewnie jest 60hz ale i tak się opłaca
ryzeny 3000 laptopowe to są mobilne wersje ryzenów 2000 więc starej generacji ale ma 8 wątków więc aż takie słabe to to nie jest.
0
@Skaramuczi wiesz, tak jak pisałem to w sumie nie znam się na tym, nie ogarniam za bardzo specyfikacji ale poczytałem trochę i faktycznie ten laptop to jest mega potwór. Myślę że wszystkie nowe tytuły pójdą na tym bez większego problemu, no chyba że RDR2 na maksymalnych :D
0
@Keenone na 1660ti mało co nie pójdzie w fullhd,najwyżej nie na ultra.
obczaiłem że ten ryzen ma tdp 35w,nie idealnie bo to dalej spore ograniczenie,ale lepiej niż te 15-25w procki które kładą do laptopów i potrafią zabić wydajność w każdej grze.od takich 45 watowych i7-ek odstaje ale ogólnie nie jest źle
https://www.purepc.pl/notebooki/test_asus_tuf_gaming_fx505dv_ryzen_7_3750h_i_geforce_rtx_2060?page=0,15