- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 842 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 842 Culés
0
W ciągu ostatnich dwóch dni policjanci zatrzymali 345 nietrzeźwych kierowców, czyli o 84 osoby więcej niż w czasie ubiegłorocznej Wigilii i Bożego Narodzenia.
KGP
0
@Odesseiron promowanie alkoholu z @Danny Gaucho na LR, a potem takie info .. hmmm
2
@Colon
A co ma jedno do drugiego?
0
@Odesseiron no jasne , zawsze coolowo być 500 plus alkoholikiem
Napijmy się.
1
@Colon
Ty to najpierw wytrzeźwiej, bo coś Ci się miesza
3
@Colon Colon tobie alkoholu dzisaj juz wystarczy
1
@Odesseiron nie ma sensu się zgrywać . Wiadomo , o co chodzi .
Napijmy sie
1
@Colon
Ja się nie zgrywam. Pitolisz po prostu trzy po trzy. Nie wiem, czy przedawkowałeś alko czy yerbę, ale efektem są wypisywane bzdury.
2
@Odesseiron aha, to mało piszesz z Gaucho o alkoholu ? Przecież niedawno ktos to Wam zarzucił ,
Jesteśmy niedaleko Wschodu , wiec chwalenie sie alkoholizmem leży w naszej naturze ?
Przesadzacie i tyle , a potem wstawiasz jakieś statystyki
Poczekaj zaraz wyjmę kij
2
@Colon Ale co ma moje pisanie z @Danny Gaucho do pijanych kierowców?
0
@Odesseiron znowu udajesz tego , który się nirdomysla .
Zaraz napiszesz , że nie masz na cos tam czasu , bo jesteś jedyną zywicielem rodziny .
Przyhamuj i tyle .
Napilmy sie, Polej
0
@Colon
Ty naprawdę wytrzeźwiej, bo pitolisz takie głupoty, że szkoda czytać.
Po pierwsze znajdź mi mój ostatni wpis o piciu. Gwarantuje, że długo będziesz szukał.
Po drugie dalej nie wiem co to ma do pijanych kierowców.
0
@Odesseiron @Danny Gaucho napiimy sie za 500 plus ! Zdrowie ! Kaczor to zło
0
@Colon @Odesseiron co tu się odLaRablowało ??? xD
0
@MesQueUnClub_87 gapie rozejsc sie, idziemy na priv :)