- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
0
Myślicie, że Zlatan ze swoim charakterem mógłby być w przyszłości, po zakończeniu kariery, dobrym trenerem?
I drugie pytanie: A Ronaldo? :D
2
@KamQiX gdybym miał wyobraźic sobie trenerską przygodę Zalatana to wziąłbym Diego Maradone za wzór.
3
@KamQiX Ronaldo bedzie najlepszym trenerem. Przegra mecz i krzyknie do przeciwnej druzyny ze wygral 5x Zlota Pilke albo LM, a tamci nie i zonk :D
1
@KamQiX Zlatan jest śmieszkiem, ale jest też mega inteligenty i myślę, że wiedziałby jak podejść do tego zawodu, Ronaldo gdzieś no nie widzę w tej roli, tam trzeba się skupić na innych, nie tylko na sobie.
1
@KamQiX myślę, że ma predyspozycję zostać wielkim trenerem
1
@KamQiX Myślę że nie, czytalem gdzieś wywiad z jakimś znakomitym pilkarzem który z nim grał i mówił że Zlatan tak jeb... kolegów z zespołu że szok. To był chyba Gattuso, który rozmawiał ze Zlatanem i mu powiedział chłopie oni nie są tak dobrzy jak Ty musisz to zrozumieć, odpuść im. Zlatan odpuścił .... na dwa dni :) Nie on nigdy nie będzie trenerem, po pierwsze uwielbia wygrywać po drugie uwielbia wygrywać i po trzecie uwielbia wygrywać... Ronaldo podobnie, po za tym praca trenera piłkarskiego to najgorszy możliwy zawód na świecie :) a jak masz z 300 mln euro majątku to naprawdę są lepsze rzeczy do robienia niż trenowanie Piątka, Zielińskiego czy nie daj boże Cionka
2
@KamQiX Zlatan i CR wg mnie nie. Ale Gerrard, Lampard i Xabi Alonso będą genialni. Przynajmniej tak mi się wydaje.
0
@Janiama Dlaczego "Boże" napisałeś małą literą?
0
@Witekk10 Może dlatego że prawdziwym Bogiem jest Zlatan?