- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
15
Ekipa: https://x.com/FCBW_A7/status/1210974265270517760
3
@BarcaInfo Oby go tam kolowali spowrotem do nas.
1
@BarcaInfo Alba, Messi, Neymar, Busquets - mam nadzieje ze wszyscy zagrają razem w przyszłym sezonie
0
@Rewolucja123 Teraz to Ney będzie musiał sam się skołować :D Po pierwsze, niech nie przedłuża kontraktu z szejkiem i po drugie, niech w ciągu 14 dni od ostatniego meczu PSG w obecnym sezonie złoży wszystkie niezbędne dokumenty. Wówczas pozostanie tylko czekać na wycenę przez federację i trzymanie kciuków, aby cena nie wyniosła dużo więcej niż 180 baniek :D
Tyle dobrego, że tego lata nie trzeba będzie użerać się z tymi dziwnymi szejkami.
1
@itmustbejoke Nie no Busi niech nie przechodzi do PSG. Reszta z pocałowaniem.
0
@LuisSalvano dlaczego nie nie będzie trzeba się z nimi użerać? Myślisz, że transfer przejdzie tak, że barca wyślę ofertę w poniedziałek, psg ją zakceptuje i ney będzie we wtorek w Barcelonie? Ten transfer będzie bardzo ciężki i długi i będzie trzeba się użerać z szejkami. Ale mam nadzieje, że ney wróci z wielką formą.
0
@ściah Oddałbyś Albę do PSG, tak? Ręce opadają...
0
@Szicek10 Ale to nie szejk będzie od akceptowania. Neymar na ten moment spełnia WSZYSTKIE wymogi, aby móc odejść na zasadzie Prawa Webstera. Jedyne, co będzie jeszcze musiał zrobić, to złożyć stosowne dokumenty w okresie 14 dni od ostatniego oficjalnego meczu PSG w obecnym sezonie.
Wówczas cenę Brazylijczyka ustali UEFA na podstawie różnych wytycznych. O tym można poczytać w necie dokładnie na polskich i zagrnaicznych portalach. Mówi się o kwocie ok. 180 baniek, ale zobaczymy w wakacje, na ile finalnie zostanie wyceniony. Tak czy inaczej, chodzi o to, że nawet jak wycenią go na te 180-200 baniek, to wszystko będzie już w rękach Barcy (i ew. Neya jeśli zgodzi się dołożyć do transferu), a nie szejka, który najpierw się z nami dogada, a później powie: "A jednak nie, dopłaćcie jeszcze 50 baniek i dorzućcie Dembele". O to mi właśnie chodziło, że nie będziemy się bujać całe wakacje i nie damy wodzić się za nos szejkowi. Wszystko zależy od tego, ile czasu będzie trwało to ustalanie ceny. Myślę jednak, że to proces trwający do 2-3 tygodni od dnia złożenia dokumentów.
Szejki nas nienawidzą, żywią do nas jakąś chorą, absurdalną urazę i na normalny transfer nie ma szans. Już myślałem, że coś się poprawiło, po tym jak spotykali się z naszym zarządem w wakacje. Jak widać, nic się nie zmieniło. Tyle dobrego, że teraz będzie można skorzystać z tego prawa. I tutaj myślę, że szejk nawet nie będzie pisał odwołań, bo jakby nie patrzeć - dopną swego i bezpośrednio go nam nie sprzedadzą, tylko sam się wykupi ;)
0
@LuisSalvano szejk napewno będzie miał trochę do gadania bo ney jest jego a on go sprzedaje wiec będzie miał coś do gadania ale mało
0
@Szicek10 Ale Ty mylisz klasyczny transfer z wykupieniem się zawodnika przy pomocy Prawa Webstera. Na normalny transfer nawet się nie nastawiam.