- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
4
No i usunięte, a kij w to, dobra, ponoć Krzysztof Piątek może trafić do Borussii Dortmund w przypadku odejścia Paco Alcacera.
5
@Chwytliwy I to by był bardzo ciekawy kierunek na pewno na duży plus dla Piątka
12
@Chwytliwy Redakcja również stwierdziła, że Twój podryw był beznadziejny ^^.
Po co Borussii Piątek, skoro kupili Haalanda?
3
@Chwytliwy Nie płacz Andrzej, widziałam. Zdanej matury w tym nowym roku. Z fartem! ;)
0
@Salwik92 i tak pewnie byłby rezerwowym przy Haalandzie
0
@Danny Gaucho 1 napastnik to za mało dla Borussii Dortmund.
0
@Striker graliby 2,favre lubi ten system, i przypominam że odchodzi Weigl do Benfici więc będzie można to pomieścić.
0
@Chwytliwy To chyba lepiej wprowadzić jakiegoś młodzika, albo kupić typowego zmiennika. Krzysiu musi grać w pierwszym składzie. Everton, albo Atletico. Tam bym go widział.
0
@Striker mimo wszystko lepiej być rezerwowym w BVB niż w Milanie.
2
@Danny Gaucho A ja nie, tam nie dostawałby podań, co więcej, Piątek nie jest podatny na urazy, co dla bvb byłoby jeszcze lepsze, i gdy odszedłby Paco, Gotze też raczej out to miejsce dla piątka jest na spokojnie, BVB to dobry kierunek dla Polaków.
0
@Chwytliwy Piątek to niech wraca do ekstraklasy.
0
@Chwytliwy Za Weigla to niech przyjdzie defensywny pomocnik a nie Piątek. No chyba że chcesz Reusa i Brandta do rywalizacji na 8 i Delaneya i Witsela na 6.
Ogólnie pewnie będzie jeszcze jeden transfer w zimę. Coś w stylu Antoniego pewnie.
0
@Khajio tylko Grujic ma sens z Herthy.
1
@Chwytliwy Fajną opcją awaryjną byłby Koch z Freiburga. Młody, tani, reprezentant Niemiec i grający przez całą karierę jako ŚPD i ŚO.
Osobiście zrobiłbym wszystko by zdobyć Zakarie latem. Dahoud i Larsen mogliby ładnie zbić cenę za Szwajcara.