- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
8
Odsluchałem sobie topwszechczasów trójki. Hah wszystko fajnie, ale to lista 30 lat muzyki, a nie wszech czasów. Piosenki głównie z lat 70 i 80, kompletne pominięcie lat 2000-2019. W zasadzie od 20 lat by mogli robić tę samą listę. Od początku tego wieku przecież nic nie powstało... Na 79 miejscu jeden z najnowszych utworów... Zombie zespołu "Żurawinek". Brak jazzu i standardów to też niezła beczucha biorąc pod uwagę jak dobra muzyka była w latach 50 i 60. No ale to robią dinozaury dla dinozaurów, dominacja muzyki popularnej, mogą się bawić, ale nie przyciągną młodych do siebie, a nostalgiczne pokolenie 40latków kochające muzykę młodości też zaraz przeminie lub się znudzi...
1
@krzychu1526 Coś w tym jest, ale ja mam na przykład tak że piosenki które uważałem kiedyś za hity albo bardzo dobre nie wytrzymują próby czasu. Większość hitów postprodukcji timbalandów pitbuli one direction i tego typu twórców którzy ostatnimi laty zawładnęli mediami za 20 lat będą w najlepszym razie folklorem.
0
@krzychu1526 Troche mnie dziwi, ze sie spodziewales czegos innego.
Trojka serwuje dobra muzyke, wychowala pokolenia, ale to zamkniety ekosystem.
Archive czy Budgie - to takie typowo Trojkowe twory.
"ja jestem umysl scisly, mnie sie podobaja utowry, ktore juz slyszalem".
Mlodych przyciaga spotify, moze ewentualnie soma.fm, ale raczej nie Trojka.
To po prostu typowe koleczko wzajemnej adoracji poklepywania itd.
Lista faktycznie niewiele sie zmienia.
Klimat jest fajny.