- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
7
Nie rozumiem w ogóle tego hejtu na Griezmana. Gościu haruje jako jedyny ofensywny pilkarz haruje w obronie za pozostała dwójkę do tego jego liczby z przodu są na prawdę dobre. To dopiero pół sezonu w nowym klubie, on tu jeszcze zrobi wielkie rzeczy ale ludzie potrafią tylko hejtowac
0
@Mizander albo zrobi wielkie rzeczy, albo odejdzie jako kolejna wpadka
2
@Mizander griezmann nie nadaje sie do gry na lewej i samo mowienie o wkladzie obronnym przy kazdej okazji tylko to potwierdza. Nie dziw sie potem ze nie stwarzamy okazji bramkowych
3
@Mizander Jeżeli napastnik jest tak niewidoczny, że w pierwszej kolejności wspomina się o jego grze defensywnej to znaczy, nie nadaje się do gry z przodu. Jak Griezmann na LS.
1
@Mizander Antek gra poprawnie, dużo biega (żeby pozostała 2 z przodu mogła sobie postać), dobrze wychodzi do gry (niestety nie zawsze otrzymuje podanie). Jak chłopaki się dobrze zrozumieją, to będziemy mieli z niego pociechę.
3
@Bartek22 Widziałeś ile razy pokazywał się do gry i miałby sytuację sam na sam ale "koledzy" woleli podać do kogo innego? Poogladaj powtórki i wtedy pisz, że jest niewidoczny ale podaj też powód tego.
0
@domin682 Ale my wczoraj nie tworzyliśmy sytuacji, więc nie miał do czego wychodzić. Raz do kontry ładnie wyszedł, dostał piłkę od Messiego i koncertowo spieprzył akcję podając do tyłu do Messiego.
W drugiej połowie z kolei Messi koncertowo zmarnował sytuację ładując się w gąszcz rywali, chociaż kolega wychodził sam na sam. Nie pamiętam tylko czy tym kolegą był Griezmann czy Alba.
Nie miałby żadnych sytuacji sam na sam, bo my ich w ogóle nie tworzyliśmy.