- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 842 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 842 Culés
0
Jak myślicie dlaczego Ronaldo zaliczył taki regres w wykonywaniu rzutów wolnych?
0
@Quanah_Parker to nie regres frustracie. On wyznacza poziom jakiego nikt inny nie osiągnie. Jest najlepszym wykonawcą wolnych w historii.
0
@Quanah_Parker
Dopada go SKS z całymi tego konsekwencjami
0
@Quanah_Parker bo tego nie trenuje, trenuje i pokazuje swoje brzusio wyrzeźbione do kamer
0
@Messibestplayerintheworld no ale chodzi mi właśnie, że niby dlaczego miałby przestać? Tym bardziej, że Messi ładuje w ten sposób mnóstwo bramek a wszyscy chyba znamy "obsesje" Cristiano?
0
@Quanah_Parker proste, technika. Swego czasu Ronaldo był jednym z największych magików na świecie, nawet jeśli nie był efektywny to był całkiem efektowny. Jednak po transferze do Madrytu zaczął pracować nad siłą i efektywnością. Tym samym zaniedbał technikę i dzięki temu nie jest już w stanie tak zaskakiwać ze stałych fragmentów (nie licząc oczywiście karnych).
W przypadku Messiego wydaje się, że z każdym rokiem jest w tym elemencie coraz lepszy. Warunki fizyczne determinują kierunek rozwoju wraz z wiekiem.
0
@cat_r37 coś w tym jest. W pierwszej połowie zobaczyłem jego drybling wygląda strasznie sztywno, nie ma tej lekkości. Nikogo nie przedryblował chwile się pobawił przekładanką przed rywalem i oddał piłke.
Tylko czy można aż tak zatracić technikę? Z wolnych też zawsze mam wrażenie, że zamyka oczy i wali z całej siły.
0
@Quanah_Parker oddaje mniej prób niż kiedyś. Wbrew obiegowej opinii nigdy nie był w tym wybitnie dobry, ale jak ładował multum razy na sezon to i wpadało. Od paru sezonów strzela znacznie mniej.