- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
5
Czytając wypowiedzi pomeczowe zawodników naszej drużyny, a w szczególności Messiego odnoszę wrażenie (nie od dziś zresztą), że w drużyny funkcjonuje towarzystwo wzajemnej adoracji.
Starsi zawodnicy rzeczywiście chyba panicznie boją się zmian w klubie, w tym nowego trenera. Teraz Messi, Suarez, Alba, Busquets, Pigue i Rakitic są "panami", co zrozumiałe biorąc pod uwagę ich osiągnięcia klubowe. Boją się zmian, oj boją, bo gdzie im będzie lepiej :-)
2
@T_TG Akurat ktokolwiek by nie przyszedł, to i tak Messi byłby lepszy od niego, wiec takiej postawy u niego nie rozumiem. A u takich piłkarzy jak Alba, Pique czy Rakitic to 100 procentowa racja
1
@itmustbejoke Messi, to Messi wiadomo jest z innej galaktyki i absolutnie nietykalny od lat, bo jest cały czas najlepszy na świecie, ale mnie martwi, że zawodnicy wymienieni przez Ciebie i @T_TG mają prawie taki sam status nietykalnych, co nasz Leo.
1
@itmustbejoke wymienieni zawodnicy w tym sporcie zdobyli wszystko lub prawie wszystko. Nikomu i nic już w piłce udowadniać nie muszą. Pieniędzy na życie też im nie zabraknie. Funkcjonują obecnie w takiej grupie, która im odpowiada, może i odpowiada im ten trener. Taki Lenglet, De Jong, Griezmann, czy młodzi i ambitni mogliby się odezwać, że chcą walczyć chcą zdobywać, a nie być tłem dla starszych, doświadczonych i najedzonych sukcesami graczy, ale z wiadomych przyczyn tego nie uczynią.
Umiejętności techniczne naszych utytułowanych graczy są przeogromne, ale czy jest w nich jeszcze motywacja, sportowa złość i chęć walki o kolejne tytuły? Ja uważam po tym co widzę, że nie. Wyjątkiem jest Messi, ale on tak naprawdę walczy bardziej ze sobą (swoimi rekordami) i wciąż jeszcze z Cristiano Ronaldo. Czy dla takiego Alby czy Pique czy Rakitica jest ważne - czy zdobędzie jedno mniej czy więcej mistrzostw Hiszpani czy Puchar Króla czy nawet LM? Ja uważam, że niekoniecznie.