- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
0
Jak to się mówi? Burdel na kółkach. Niezły syf się zrobił. Na miejscu Valverde podałbym się do dymisji w poniedziałek. Przez hejterów byłby nazywany szczurem, który ucieka z tonącego okrętu. Tylko, że Ci sami fani twierdzą dziś, że dziurawi ten statek jak szczur od 2-3 sezonów. Korzystnym rozwiązaniem dla Barcy jest "odbębnić" i poczekać na nowe rozdanie do czerwca 2020.
0
@AmigoBlancos Jeden Valdek w Realu juz jest, widzialbys Ernesto jako ich trenera?
1
@AmigoBlancos i znowu chciałes się przypucować ,ale nie wyszło.
0
@AmigoBlancos Zacznijmy od tego,ze gdyby miał jaja to by po porażce z Liverpoolem podałby się do dysmisji.Większosć piłkarzy zalicza regres za jego kadencji to nic dziwnego,ze chce się go zwolnić pytanie czemu tak długo z tym czekali.
1
@AmigoBlancos po co ma się podawać do dymisji i rezygnować z pensji której nie zarobi przez 10 lat pracy w innym klubie?
5
@MarioVeB!
A Ty znowu chciałeś zaatakowac i wyszlo. Dzien na la rambli z conajmniej jednym atakiem na usera zaliczony ✅ Teraz w nagrode możesz się odstresować uderzając z rozbiegu w pobliskie drzewo głową :D
1
@AmigoBlancos "byłby nazywany szczurem, który ucieka z tonącego okrętu"
Fajny wniosek, masz jeszcze jakieś
0
@Striker znany szczur? Francesco Schettino
0
@Colon
Niekoniecznie.
0
@AmigoBlancos Jak widać cięzko u ciebie z dedukcją.
nihil novi.
1
@MarioVeB!
Widać ciężko u Ciebie z konkretną argumentacja. Jesteś najbatdziej irytującym userem tej strony i nie jestem w tym zdaniu odosobiony.
'Chciałeś się przupucować" argument za, czy tak dla zasady chciałeś mnie zaatakować? Nie dociera do Ciebie że mam prawo tu przebywać tak samo jak Ty? Jak nie tu to na priv "zesłaleś mbie w niebyt, pod but z takimi, morda hala szczylu itp." Obrażanie i kwestionowanie innych to na tyle Cie stać. Nic od siebie, atak, atak, i atak do kwadratu. Męczy mnie to ciągłe ALE dlatego opcja ignoruj @MarioVeb! Bedzie jedynym rozwiązaniem tego "konfliktu"
0
@AmigoBlancos No tak bo ewnetualne nazwanie trenera szczurem który miałby uciec z tonącego okretu ,to twoja typowa zagrywka.
I czemu nie masz jaj by odpowiedzieć @Striker ?
Jak zwykle uciekasz od odpowiedzialnosci za swoje wynurzenia.
0
@MarioVeB! Pamiętaj o serduszku! Przecież jesteś dzisiaj dobrym człowiekiem :)