- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
6
Skrajnie prawicowa francuska strona internetowa, która publikuje dezinformujące materiały, uderzające w tamtejsze partie, imigrantów oraz islam i ośmiesza działania w obronie klimatu, prowadzona jest przez aktywistów z Polski, związanych z Konfederacją i Januszem Korwin-Mikkem, piszą Laura Kayali i Zosia Wanat z POLITICO.
Platforma zarejestrowana jest w Polsce i ma ten sam adres IP co wolnosc24.pl, strona prowadzona przez półkę 5S Media, wydającą też tygodnik "Najwyższy Czas!" Janusza Korwin-Mikkego
Wśród udziałowców polskiej firmy kontrolującej portal jest m.in. Tomasz Sommer, redaktor naczelny stron nczas.com i wolnosc24.pl
0
@Odesseiron Ale to co teraz? Konfederacja jednak zla, Korwin zly?
ps. musze sprawdzic te info.
Najwyzszy Czas to juz rzezcywiscie nie jest ten sam poziom co kiedys.
10
@Odesseiron Wytyka to POLOTICO, które działa na tej samej zasadzie tylko, że związane jest z lewą stroną. Jak to się mówi? Przyganiał kocioł garnkowi.
0
@Colon Przecież dla mnie Konfederacja zawsze była szemranym towarzystwem. Razem z Korwinem na czele.
4
@Odesseiron no to masz CHYBA duza wyrozumialosc do tzw. nie-szemranej reszty (politykow) albo sa dla Ciebie bardziej szemrani niz szubrawcy z Konfy :)
Przynajmniej znalazles , co Cie utwierdzi w przekonaniu , zawsze cos.
0
@Colon Nie. Uważam, ze inni są mniej szemrani.
1
@Odesseiron Źródło: Onet
Wszedłem na stronę główną owego portalu i nie widzę skrajnie prawicowej działalności, popraw mnie jeśli się mylę.
Myślę, że wręcz przeciwnie jest to skrajnie lewicowa działalność Onetu.
0
@Odesseiron okej.
0
@Odesseiron mój prezydent