- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1104 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1104 Culés
0
Odbiegając troche od tematu. Czy jest dla aktora "strzałem w kolano" gra w takich serialach jak Świat Według Kiepskich, czy 13 posterunek? Arkadiusz Jakubik, czy Piotr Zelt przyznali, że posterunek pozbawił ich szans na granie dobrze płatnych, poważnych ról filmowych. Zelt natomiast nie żałuje roli Arniego w 13 posterunku, zaś serialowy "Rysio" już tak przyznał to po latach, że furtki po roli "Rysia" mu się zamkneły, bo się kojarzył z rolą "głuchego sapera idioty" Podobnie Walduś w serialu Świat Według Kiepskich z którego w polowie serialu zrobiono kompletnego idiote. Gdzie w pierwszych odcinkach fajniej przedstawili jego postać. Czy uważacie, że granie w takich kultowych serialach paradoksalnie przeszkadza aktorowi?
1
@AmigoBlancos Jakubikowi nie przeszkodziło.
0
@AmigoBlancos nie, to zależy od samego aktora, albo po prostu jego rola była tak dobra ze uznają że nie zagra już lepiej w innym serialu bądź filmie lepiej.
0
@AmigoBlancos jest to łatka przyczepiona tak samo jak jeszcze kilka lat temu do aktorów z MCU o czym mówił sam Grabowski że dopiero Vega dał mu szanse
0
@AmigoBlancos No właśnie zależy, bo zobacz jaką karierę zrobił Cezary po głównej roli w 13. Posterunku.
1
@AmigoBlancos Grabowski grał i gra w innych serialach i filmach także to zależy od aktora, nie wspominając już o Czarku Pazurze który do dziś gra w wielu serialach i filmach.
0
@AmigoBlancos Może coś w tym jest, ale to głównie zależy czy aktor potrafi grać kogoś więcej niż serialowego "idiotę".. Grabowski na przykład był główna postacią w Kiepskich, a nie przeszkadza mu to grać w poważniejszych rolach..
0
@tristan87
Sam przyznał w wywiadzie kilka lat temu, że przez ładnych pare lat po posterunku nie dostawał poważnych propozycji, bo kojarzył się z rolą "Rysia"
1
@AmigoBlancos Ale później dostawał sporo, talent się zawsze obroni.