- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
7
Dawac Neymara.. Wiecej wypalonych gwiazdorow przed 30. Neymar wrooooc. Z toba podbilismy caly swiat.. Neymar wrooooc xD
Jedna liga mistrzów z tym przereklamowanym Brazylijczykiem. Jest jede Messi crack i wkolo niego trzeba bydowac zespół ktory haruje i gra jak nalezy to będziemy wygrywać a nie dokupywac następnego gwiazdora. Co nam takiego wielkuego dal Neymar przez tyle lat gry u boku najlepszego piłkarza świata? To samo Suarez?JEDNA liga mistrzów. Jak widac mimo ze świetni zawodnicy to nie stworzyli zespołu na tyle silnego zeby w europie wygrac wiecej.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
5
@FDJ ,,Co nam takiego wielkuego dal Neymar przez tyle lat gry u boku najlepszego piłkarza świata?" XDD no rzeczywiście nic nam nie dał. Osobiście jest mi obojętne czy Neymar wróci czy nie ale już nie przesadzajmy żeby takie brednie wypisywać.
0
@MarekKonrad no co dal? Bez niego nie wygralibyśmy ligi? Gra byoaby duzo brzydsza? Jedna liga mistrzow to jest odpowiedz.
0
@FDJ tak , bo czy tego chcesz czy nie Neymar w formie to poprostu piłkarz klasy światowej i może przesądzić o wyniku spotkania. Ma bardzo dobry drybling , technikę , jest szybki , ma dobre ostatnie podanie , strzela bramki i nie miałby problemu że zgraniem z drużyną .
6
@FDJ Dużo dał. To fantastyczny piłkarz, który prawie zawsze potrafił zrobić coś czego przeciwnicy się nie spodziewali i w pojedynkę odwrócić losy meczu. Statystki także miał świetne według mnie: 186 meczów i 105 bramek oraz 76 asyst, z czego w 40 meczach LM - 21 bramek 18 asyst. Kosmos. Mecz z PSG to było jego show, tak samo mecze podczas kontuzji Messiego. ,,Tylko jedna Liga mistrzów", ja mogę na to odpowiedzieć że odkąd odszedł nie wygraliśmy żadnej.
0
@FDJ Grajmy Fatim. Czy to LL, CdR, LM. Sama młodzież!
0
@LuisSalvano to Barcelona a nie burdel. Niepotrzebnie w ogole kupywali tego zdrajce. Ani nam sukcesow nie dal a jeszcze sie wypial na koniec. Jedna liga mistrzow.. Bo ze smiechu pekne hfcyh
0
@FDJ Nic nie dał. Hahaha, czy coś tu trzeba komentować?
0
@LuisSalvano a co dal ten przeraklamowany gwiazdor wieczniebw cieniu Messiego?hahaha
Ile razyvzdrajca wygral nam lige mistrzow a ile sezonów gral?