- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1404 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1404 Culés
63
- Barcelony nie chce popełnić błędu z kupnem napastnika, tak jak rok temu z Boatengiem. [SER]
- Jordi Cruyff: "Quique Setién przywróci radość w Barcelonie."
- Zarząd Barcelony nie jest zbyt optymistycznie nastawieniony odnośnie kupna napastnika w zimowym okienku transferowym, ponieważ źródła klubowe zapewniają, że Barcelona pracuje nad "kolejnym dużym transferem" do którego ma dojść w lecie. Nie podali nazwisk, ale mówi się, że chodzi o Neymara i Lautaro Martíneza. [Moises Llorens]
29
@BarcaInfo Olać ten transfer teraz. I tak ten gość którego by kupili praktycznie by nie grał pewnie.
0
@Kondziubarca a co w przypadku kontuzji Grizza lub Messiego ? Kim bedzie Barca straszyc ?
0
@BarcaInfo Dawać tego Lautaro w lecie.
24
@BarcaInfo Jeżeli miałoby zabraknąć kasy na Neya i Lautaro, to lepiej nikogo teraz nie kupować i ew. wypożyczyć.
0
@Tomek54321 takim tokiem myslenia to 2 powinnismy kupic
0
@Kondziubarca moze i by gral jakbysmy lautaro kupili ale jak suarez wroci to co gosc na lawe siadzie bo jakos sobie tego nie wyobrazam
3
@LuisSalvano nikogo nie tykac, wazne by na Neya i Lautaro starczylo.
4
@Rewolucja123 Dokładnie, koniec z półśrodkami. Chyba, że za free to od biedy ktoś może być. Trzeba odciążyć budżet. Zarówno na transfery, jak i pensje, bo inaczej zapomnimy i tych dwóch zawodnikach.
0
@BarcaInfo Boateng zostawił po sobie bardzo bogatą historię. A mówimy o zawodniku, który zagrał bodaj 300 minut.
0
@thebaanqn ja nie mowie o 2. Co zrobia to zrobia. Ja jestem zabtym zeby kogos sprowadzili na wszelki wypadek. Zaraz sie zacznie PK, LM jak chca grac o wszystko to Messi i Grizz od dechy do dechy nie uciagna kazdego meczu. Fati jeszcze nie ma doswiadczenia, a Dembele to wielka nie wiadoma