- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
11
Ci, którzy najeżdżają na Messiego mają niepoukładane w głowie. Od 2016 roku Messi jest jedynym piłkarzem który ciągnie drużynę w dosłownie każdym meczu i gdy nadszedł moment w którym gra słabiej nagle on jest powodem porażek? A co powiedzieć o reszcie napastników, którzy razem wzięci nie dorastają do pięt pewnemu Brazylijczykowi, który mam nadzieje, ze wróci następnego lata.
2
@itmustbejoke To, że inni też są winni nie oznacza, że nie można krytykować Messiego. Każdy zasługuje na krytykę, jeżeli nie gra na miarę oczekiwań, a oczekiwania wobec Leo są największe.
0
@itmustbejoke Dla mnie Messi się rozleniwił. Było widać jakiego wiatru w żagle złapał przed i po plebiscycie ZP, później znowu zaczął grać piach. Co innego gdy komuś nie idzie a co innego gdy się nie chce. Po prostu zdobył już wszystko i nie liczę na poprawę. Będzie tylko gorzej.
0
@itmustbejoke Człowieku liczy się tu i teraz. A odkąd odebrał zp to ja nie widziałem dobrego meczu w jego wykonaniu. Zdarzały się mecze z bramkami ale był w nich słabiutki. Spóźniony, niedokłady, ospały, bez pomysłu. Każdego piłkarza krytykować należy tak samo. A on szczególnie w ostatnim czasie jest wyjaśniany raz po raz. Wygra czasem jakąś przebitkę a potem zatrzymuje się na następnym obrońcy. Albo wgl przechodzi obok meczu, zamulając tylko akcje
0
@Elosek nie znasz się na piłce kompletnie, pierwszy lepszy przykład: Cristiano tez nie gra 12 miesięcy na wysokim poziomie, tylko odpala się w odpowiednim momencie.