- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
0
Djokovic ma wszystko żeby zostać największym tenisista w historii i dla mnie spokojnie może to osiągnąć. W każdym turnieju WS oprócz RG jest i będzie faworytem. Psychikę ma niesamowita. Przy 2:1 dla thiema wydawało się że Djokovic nie wygra i dupa. Pokazał charakter plus pewnie blokada z zastrzyku zrobiła robote. Brawo. Ale ogólnie dla oka mecz nie należał do najładniejszych. Mecz turnieju dla mnie to thiem - nadal
0
@budel17 Djokovic może być najbardziej utytułowany, ale nigdy nie będzie uważany za najlepszego tenisistę w historii. Bo ludzie zdecydowanie bardziej cenią Federera.
0
@damian777 Czy będzie najbardziej utytułowany to także wątpie bo wciąż jeśli chodzi o turnieje wielkoszlemowe Nadal ma ich 19 a Federer 20. Szwajcar wygrał aż 103 turnieje oraz 8 w grze podwójnej a do tego jest złotym oraz srebrnym medalistą igrzysk olimpijskich. Djokovic już przeszedł do historii ale jeszcze sporo mu brakuje do Federera.
0
@MaŁolat Federer chyba złota olimpijskiego nie ma coś mi się mocno wydaje. Chyba że w jakims deblu
Edit. Ma ale deblowe złoto a nie singlowe. Tego mu brakuje wlasnie
0
@budel17 Zgadza się - złoto w deblu i srebro w grze pojedynczej. Ale napisałem ogólnie. Nie ma też co zapominać o Nadalu, który jest tylko rok starszy od Serba a to on ma więcej wygranych od niego i jest podwójnym złotym medalistą igrzysk zarówno w singlu jak i deblu.
0
@MaŁolat ale jeśli miałbym stawiać kto pierwszy osiągnie 25 WS to obstawiam djokovicia