- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
5
Ale wymiany poszły w NBA.Russel z KAT...rewelacja :d
4
@Encore A Clippers podobno prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie Marcusa Morrisa. :)
0
@Encore No coż wg. mnie niezrozumiałe posuniecie. W przyszłym sezonie nie dość ze mieliby wysoki pick ( najpewniej nr1) to za linią Curry, Thompson(młodzi to oni już nie są) i Russella( który już pokzął, ze moze być All-starem). Ale nie to mój cyrk nie moje małpy. NIech robią co cchą
0
@student97r Mega wzmocnienie by było.Morris w tym sezonie solidny jak nigdy.Trójeczki same wpadają.
0
@Encore Już myślałem że nie uda się pozbyć Wigginsa, ale się cieszę, wreszcie.
0
@Drahenfelst No ta i do tego ten kontrakt.
0
@Encore Zgadza się. A Rockets podobno byli zainteresowani Tristanem Thompsonem, ale chyba nic z tego nie będzie. :)
0
@Faun Z tą 1 nie wiadomo, bo zasady się zmieniły i teraz 3 najgorsze drużyny mają takie same szanse. Cały czas Warriors mogą ten pick wykorzystać, bo prawdopodobnie będzie wysoki. :)
0
@Encore Niby człowiek wiedział, że się go pozbędą, a jednak się łudził.
0
@student97r A orientujesz się kto tam w drafcie na 1 może być?Jest jakiś kocur?>
0
@Kajtek77 Szczerze to po cichu liczyłem że może może taki duecik Steph-Russel zostanie ale jednak GSW woli grać starą paczką xD
0
@Encore Nie orientuję się, nie oglądałem filmików z udziałem tych zawodników. Widzę tylko, że wysoko w przewidywaniach jest LaMelo Ball, bo obecnie na 3 miejscu. :)
0
@Encore Tego Wigginsa wogóle nie kojarzę. Dobry? Chyba nie aż tak :D
2
@Kajtek77 @Encore Napisałem osobno, ale pewnie się zgubi. Morris w Clippers, Harkless w Knicks. :)
0
@student97r Możesz coś powiedzieć na temat Wigginsa? Widzę, że wybrany z #1 :)
1
@Kajtek77 Pod względem liczb nie wygląda tragicznie, tylko formę ma nieregularną. :) Na papierze moim zdaniem Warriors przegrali wymianę, ale na parkiecie Wiggins może zacząć grać dużo lepiej. :)
1
@Kajtek77 Wiggins mi się wydaje że może idealnie pasować do Klaya i Stepha.On lubi grać z niskimi.Sama wymiana średnia bo Dlo to dla mnie już poziom all stara ale cóz :v