- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
11
Tak czytam te narzekania na Roberto, to wydaje mi się, że leki co niektórzy odstawili.
Chłopak gra prawie w każdym meczu na innej pozycji i ma potem złapać jakiś automatyzm w swoich zagraniach?
Tłumaczy się de Jonga, Antka, Vidala, Arthura, nawet Fatiego, że źle grają, bo nie na swoich pozycjach, to co ma powiedzieć Roberto?
Prawa obrona, lewa obrona, środek pomocy, lewa i prawa pomoc, a ostatnio grał jako skrzydłowy napastnik.
I czego Wy oczekujecie? Że będzie błyszczał?
Jak za Valverde grał non stop na PO, to miał sporo dobrych i bardzo dobrych meczów i jaki tu był płacz, że się tam marnuje, bo powinien grać w środku, a teraz znaleźliście sobie po Gomesie, Valverde i Ivanie kolejnego, po którym można "jechać".
Śmiejecie się, że powiedział o śmiertelnym zmęczeniu...
A zwracacie uwagę, ile razy w meczu on rundek robi wzdłuż boiska? Często daremnie, bo nie dostaje piłki i od razu musi wracać. Choćby nawet chciał, a ambicji nigdy nie można było mu odmówić, nogi czasami nie niosą.
Skoro do tego mają bardziej intensywne treningi, to chyba normalne, że nogi ma ciężkie i traci też na tym szybkość.
Ogólnie zauważyłem, że ostatnio kilku zawodników potrafi pobiegać max 50 minut, a potem, jakby ktoś im prąd odcinał i prawie powłóczą nogami ( Roberto, Semedo, Ivan, Umtiti, Alba)...może to efekt treningów?
Nie wiem czy to jest taki powód, ale jest to widoczne na meczu.
1
@norbi77 Wszystko ok, z tym że Roberto to po prostu za niski poziom na Barcelonę. Jako odciążenie podstawowych zawodników w tych mniej wymagających meczach się sprawdza ale gdy przychodzi mecz gdzie przeciwnicy na nas siadają jak dzisiaj w pierwszej połowie to on nie istnieje i popełnia błąd za błędem.
0
@norbi77 no z tym wybieganiem na pozycję to za dużo w tym meczu nie było. Chyba nie trzeba mieć automatyzmow do tego żeby ostro nie faulować? Gdyby nie sędzia kalosz, w 1 połowie powinien czerwo obejrzeć
3
@rado_Barca Jakoś z Realem, Atletico czy w LM nie raz pokazał, że można na niego liczyć i nikt z tego powodu, że zagrał nie płakał.
Uważam, że wielu tutaj szybko zapomina co potrafi. Wielokrotnie podawał/asystował w "ciężkich" meczach i był w nich wyróżniającym się zawodnikiem, ale wielu ma krótką pamięć.
1
@wyrek A wiesz o tym, że zmęczenie powoduje spóźnione reakcje? Czasami faulujesz z niemocy, żeby zawodnik nie uciekł, bo wiesz, że go nie dogonisz itp.
Zmęczenie to suka.
0
@norbi77 no to skoro taki zmęczony to niech usiądzie na lawce i odpocznie :)