- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
0
Zauważyłem , że dużo jest ludzi co uznają że jak jest 1 stycznia to osobie która ma urodziny dopiero np 19 Sierpnia to dodają im +1 do wieku. Ja i również spora część ludzi dodaje takim osobom dopiero gdy wybije ten dzień w którym się urodzili. Nie mogę pojąć czemu ta 1 grupa osób tak robi , bo w roku , gdzie akurat mijają 18 urodziny to taka osoba oficjalnie nie może iść kupić alkoholu , papierosów czy iść na wydarzenia dla 18+ , a i tak ci pierwsi mówią , że ma 18 lat...
Chętnie poczytam do której grupy należycie i co sądzicie o przeciwnej grupie.
Pomysł na taki wpis wziąłem od @KamQiX , bo widziałem kilka razy jak napisał , że Semedo ma 27 lat , gdy na transfermakcie , artykułach na fcbarca piszą itp , że ma 26 :D Pozdrawiam.
1
@kaziks Osoba która się rodzi nie ma jednego roku - odpowiedź jest prosta.
5
@kaziks To chyba wynika z kwestii że nie każdy zagłębia się w szczegóły, czyt. konkretną datę tylko patrzy na rocznik urodzenia. Moim zdaniem to tylko tyle.
1
@kaziks Ja liczę od momentu urodzin. Też tego nie rozumiem że ktoś liczy to inaczej.
0
@kaziks Ja zawsze mówię, że rocznikowo mam x lat. W dzień 18. urodzin zaczyna się 19. rok twojego życia, więc dlatego ludzie często mówią, że masz 19 lat.
0
@xofcbxo to już w ogóle trzeba mieć raka. Mam na myśli mówienie komuś, że ma 19 lat, skoro nawet głupie świeczki na torcie wskazują że ma 18.
0
@kaziks Ja zawsze rocznikowo sprawdzam czy się zgadza, dzień i miesiąc mnie nie interesuje. :)
0
@kaziks Zawsze licze od urodzin. Znam ból dodawania 21 grudnia całe życie dodają mi rok co wkurza najbardziej tak do września potem to juz przymykam oko.
0
@kaziks No własnie a co ma powiedziec osoba z konca roku co dopiero urodziny a za 5 dni już o rok starszy :-P
0
@Sysia11 Ja się urodziłem 31.12... I też znam ten ból.
0
@kaziks Ja tam nie widze nic złego w tym, urodziny mam w lipcu, ale jak ktoś mnie teraz zapyta ile mam lat to powiem że 23, choć tak naprawdę 22,5. I to nie dlatego że potrzebuje sie "postarzać", po prostu przeważnie podaje wiek rocznikowo jak i większość osób które znam