- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
31
Bernardo Silva "Chciałbym zagrać razem z Messim i móc powiedzieć, że grałem z dwoma najlepszymi graczami na świecie - Messim oraz Ronaldo. Chciałbym zagrać w La Liga. Jest to jednak skomplikowana sprawa "
11
@Messibestplayerintheworld gdyby Bernardo przyszedł to by było super
2
@Lord_Vader dobry ofensywnym pomocnik z niego,jednak boję się,że podzielilby los Griezmana i grałby na lewym skrzydle
2
@Messibestplayerintheworld Puszcza oczko w strony Barcy :)
4
@jeyx77x Nie rozpędzaj się. Ernesta już w klubie niema :D
5
@jeyx77x Ogólnie to Bernardo chyba na 7 pozycjach już grał w tym także na lewym skrzydle ;)
0
@Coutinho007 jak twój nick, marnował by się, jednak na ofensywnym pomocniku bardzo mógłby namieszać
0
@Messibestplayerintheworld Ciekawe. Ja czytając wywiad z Bernardo natknąłem się na inne podsumowanie, zupełnie w drugą stronę. Po tych słowach : "Chciałbym zagrać razem z Messim i móc powiedzieć, że grałem z dwoma najlepszymi graczami na świecie - Messim oraz Ronaldo" pada stwierdzenie, że Messi zostałby bardzo ciepło przywitany w Londynie. Ani wzmianki o ewentualnej grze w LL ;)
0
@XaviHeart https://www.meczyki.pl/newsy/pilkarz-manchesteru-city-wskazal-dwoch-faworytow-do-triumfu-w-lidze-mistrzow-zaskakujacy-wybor/137594-n
0
@Messibestplayerintheworld Ja nie pamiętam na jakim portalu czytałem szczerze mówiąc. Postaram sie wygrzebać
0
@jeyx77x Bernardo może grać nie tylko na 10 ale też na PS, LS, 8 i wszędzie sobie świetnie radzi ale ja bym widział go najbardziej chyba w środku pola u nas u boku Arthura i Frenkiego.