- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
Naukowcy z amerykańskiego ośrodka badawczego National Institutes of Health zarazili szczepem koronawirusa 18 małp laboratoryjnych. W ten sposób testowali skuteczność eksperymentalnej szczepionki o nazwie remdesivir, która mogłaby pomóc zahamować "epidemię z Wuhan". Po zakończeniu testu wszystkie zwierzęta zabito. O badaniach przeprowadzanych na małpkach poinformowały m.in. serwisy ladbible.com i dailytelegraph.com.au.
2
@Criss18Barca szkoda, że nie na pedofilach lub innych zwyrolach, tylko na biednych zwierzętach, no cóż
0
@Criss18Barca te serwisy to dosyć słabe źródła. Testy na pewno robią, w końcu sami wypuścili wirusa więc trzeba to opanować ale wierzyć takim portalom?
0
@Matt_i1992 Po pierwsze to xD, a po drugie to już nie wiem
0
@barcelonaLM ? Co oznacza "xD"
https://ksiazki.wp.pl/dean-koontz-przewidzial-wirusa-z-wuhan-napisal-o-nim-40-lat-temu-6474653427337345a
Jeżeli w Wuhan jest takie laboratorium i już 40 lat temu wiadome było że pracują nad wirusami i nagle pojawia się wirus nieznany wcześniej ludzkości to chyba nie trzeba być wystarczająco inteligentnym aby fakty połączyć.
Ze wyszedł nagle od zwierząt? Od nietoperzy, które ludzie od wieków konsunowali, przerabiali itd? I nigdy w historii taki wirus nie wystąpił wcześniej? Jeżeli w to wierzysz to ok, nie oceniam :)
0
@Matt_i1992 Akurat w tym przypadku uważa to za bardzo dobry żart https://lh5.googleusercontent.com/proxy/tmpwt5etkRnRAS94PxSislvywF4iySHEtjvdMkIKnpChgzafTiXr_xGrK-PCq2FT2wfMBLHj17m9uuInBXYn1iwo0H6x_w
0
@Matt_i1992Ciekawa teoria spiskowa opowiadaj dalej.
1
@Hushovt zaraz powstanie szczepionka, przemysł farmaceutyczny musi żyć. To nie jest teoria spiskowa, już się pojawiały "przecieki", Ja tylko duzo czytam na ten temat. Ale przeciez nie kaze wierzyc, kazdy moze miec swoje zdanie np. Ze wirus wziął się że zjedzenia nieswiezego mięsa (wirus potrzebuje żywego zywiciela, to nie jest bakteria) lub innych istot.
0
@4drian0 dzięki za wyjaśnienie :D