- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
12
Na prośbę @xofcbxo jacy są wasi ulubieni użytkownicy Rambli? :D
9
@MesQueUnClub96 , @Colon , @VamosRakieta , @Rewolucja123 , @Janiama , @tadzik447 , @SeeleyBooth , @KamQiX , @Avada Kedavra , @krzychu1526 jest ich dużo więcej ale nie mogę ich oznaczyć, wszyscy moi obserwowani to ulubieni
5
@MesQueUnClub96 @xofcbxo
8
@xofcbxo Też cię lubię psiaczku
2
@xofcbxo Ouuuuu.
18
@MesQueUnClub96 Nikogo nie lubię.
15
@MesQueUnClub96 ten co gwiazdy porno wrzuca. Murowany kandydat do złotej piłki la Rambli.
Jeśli dostanie ja ktoś inny to ten plebiscyt jest gówno wart.
2
@sebasek99 A ja ciebie i tak lubię :D
3
@MesQueUnClub96 tikitaka oraz bukmacher etoto
8
@Danny Gaucho @Kapitan hawk @IronSanHybrid @Coutinho007 @Avada Kedavra @Kajtek77 @Chwytliwy @Odesseiron @macio_944 @SeeleyBooth
6
@PanZagadka player też jest spoko, zwłaszcza ten jego trick z zwiększaniem czcionki przed meczem.
@Nano22 ❤️❤️
@Kompletny ❤️❤️
@Rewolucja123 ❤️❤️
5
@MesQueUnClub96 @Nano22 @Colon @Coutinho007 @pax @Avada Kedavra
7
@MesQueUnClub96 tych co lubiłem już dawno zbanowani
0
@Transu96 oo to to
2
@MesQueUnClub96 @MarioVeB! I @LuisSalvano
2
@Transu96 Chłopaki z podziemia zapamiętają.
@Nano22 @Kompletny dzięki chłopaki:*
1
@MariuszVeB Serio, dajesz mnie obok Mario? :D
0
@MesQueUnClub96 Na pewno nie pan kopiuj wklej @BarcaInfo
0
@LuisSalvano Oczywiscie, nie chciałem żeby Mariuszowi było smutno że sam jest
0
@MariuszVeB No ok, ale szanujmy się. Zestawianie kogoś z nim to trochę niemiłe zachowanie :p
0
@LuisSalvano Prosze nie szkalowac i szykanować Mariusza. Nauczył się nawet ostatnio Łaciny, więc widać, że się na prawdę stara
0
@MariuszVeB Hahaha :D