- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
0
Co sądzicie o ekologicznych zapędach Mercedesa?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=203772327670349&substory_index=0&id=104942014220048&ref=page_internal
0
@kuba505 Świat się zmienia, niedługo wszystko będzie ekologiczne i nie widzę w tym nic złego.
0
@kuba505 Link jest na poziomie "mogę zgwałcić i zabić tę dziewczynę, bo Pękalski zabił 70". A ta bzdura z wulkanami została już dano obalona.
0
@4drian0 a ja uważam, że to działanie wizerunkowe. Nie ma to realnego wpływu na planetę, ale dobrze wygląda w oczach potencjalnych partnerów biznesowych.
0
@Persyfl iście Homeryckie porównanie. A co do wulkanów - jeśli nawet to mit, to 20 bolidów F1 nadal jest niewielką liczbą w porównaniu do milionów samochodów na drogach i setek samolotów w powietrzu.
0
@kuba505 To może inaczej. Wyobraź sobie piękny trawnik, obok którego przechodzisz. Myślisz sobie: przejdę przez niego, bo krócej, przecież nic się złego nie stanie. I faktycznie trawnik bardzo nie ucierpiał. Potem tak samo myśli kolejna osoba i kolejna i kolejne tysiące i w pewnym momencie zostaje tylko klepisko. I nikt nie jest winny, bo przejście jednej osoby niczego nie zmienia.
0
@Persyfl od tej strony patrząc nie sposób się nie zgodzić. Ale jeśli wszyscy przechodzą byle jak, a jakaś piękna dziewczyna z wyjątkową gracją, to dlaczego akurat jej mielibyśmy tego zabraniać, skoro setki innych osób i tak będą ten trawnik niszczyć?
0
@kuba505 Po pierwsze dlatego, że to seksizm. Po drugie, tutaj sytuacja jest raczej taka, że ludzie się z niej nabijają, bo nie idzie przez trawnik.
Po trzecie, to właśnie podejście "przecież wszyscy tędy chodzą" doprowadziło do tego, że zamiast trawnika mamy klepisko.