- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1550 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1550 Culés
28
Todibo - 'dzik' z Bayernem: 90min., 14 wybić + 1 odbiór + 5 prób odbioru, 9/10 wygranych pojedynków, 3 celne długie piłki, 2/2 udane dryblingi. Mamy jego i Araujo w odwodzie, a nasz ukochany zarząd planuje wzmocnienie właśnie tej pozycji [*] Rzadko korzystam z tego powiedzenia, ale: "Kończ waść, wstydu oszczędź."
5
@Kengo no dokładnie tak, Todibo może być naszym następcą Pique ale, zarząd w sumie szuka chyba lewo nożnego stopera więc ktoś z dwójki Lenglet-Umtiti nie pasuje zarządowi.
2
@Kengo mam nadzieje, że doniesienia o planowanym zakupie na środek obrony to tylko plotki, bo to jest bez sensu po prostu.
13
@Kengo Może powinieneś korzystać jeszcze rzadziej albo spojrzeć co ono dokładnie oznacza :D A tak w ogóle to pełna zgoda
0
@Kengo Spoko, ale nie obwiniajmy tylko zarządu za ten transfer. Sam Setien nie sprzeciwiał się odejściu Todibo. Gdyby trener chciał to zarząd by zostawił Francuza.
https://www.fcbarca.com/93148-as-quique-setien-nie-sprzeciwia-sie-odejsciu-todibo-na-wypozyczenie.html
2
@Messibestplayerintheworld Ostatnio to tutaj jest fetysz jakiś na zawodników lewonożnych...
5
@Coutinho007 Najbardziej mnie śmieszą jakieś teorie, że trzeba koniecznie łączyć stopera lewonożnego z prawonożnym, bo wtedy jest to mityczne "szybsze wyprowadzanie piłki".
Kij z tym, że w najlepszych czasach Pique z Mascherano klepali jak chcieli, to samo Pique z Puyolem czy Puyol z Marquezem.
0
@Homeopata8989 Ale oni byli Prawonożni A nie jak jest obecnie mamy dwóch mańkutów na SO A oni chcą bez sensu trzeciego zamiast wziąć kogoś z prawa nogą jak np Upamecano.
0
@Kengo Polecam sprawdzić co oznacza to powiedzenie albo czytać szkolne lektury i wyciągać wnioski bo trochę przykro się na to patrzy.
1
@Kengo Todibo jest przepiękny. Oby tylko nie grał tam za dobrze, bo Schalke go wykupi i tyle :)