- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1230 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
3
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
13 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1230 Culés
0
Wolelibyście u nas Fede Valverde czy Isco?
34
@YoungTalents Żadnych Valverde!
15
@YoungTalents Isco na pewno nie. Prędzej tego Valverde już, ale niech zmieni nazwisko.
3
@YoungTalents Isco bym wolał ale z czasów kiedy był świetny.
0
@Bartek22 @Coutinho007 Na pewno obaj biegają dużo więcej od naszych gwiazd
A Isco od powrotu Zidane'a wrócił do formy
4
@YoungTalents Vinsjusza, jest lepszy od Neymara i młodszy, hehe
7
@kerouac Co jak co, ale wolałbym oglądać u nas tego Viniciusa na skrzydle niż Vidala
3
@YoungTalents Isco to pomocnik jakiego byśmy potrzebowali od czasów odejścia Iniesty A takiego obecnie nie mamy.
3
@Coutinho007 Dokładnie tak.
Pamiętam, że był czas gdy mówiło się o zainteresowaniu Barcy tym panem i ja na prawdę bym go chętnie pooglądał w bordowo-granatowej koszulce :)
Piłkarz z niebanalną techniką i do tego chce mu się biegać, świetny piłkarz
0
@YoungTalents żaden odpad z realu nie jest tu potrzebny.
1
@arasz1819 Mówisz o Isco?
Może i nie jest potrzebny, ale kiedyś to był dobry grajek, i w sumie jest, ale raczej lepiej kogoś młodszego już i KDB jest zdecydowanie lepszy, lecz nie do wyjęcia przez nas. Tylko, żeby grali odważnie i brali rozgrywanie piłki na siebie i nie bali zaryzykować te młode chłopaki
1
@YoungTalents Zdcydowanie Valverde. Młody, wybiegany, silny i dobry technicznie. Sprawdziłby się na każdej pozycji w pomocy.