- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1540 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1540 Culés
21
Pochwalę się. Jakiś czas temu wrzucałem zdjęcie książek, teraz zbiór trochę się powiększył, ale cały czas jest sporo miejsca. :D
https://p.gg.pl/thumb/p/d/lyi0V-880YqFlii0V-81nsY/Zdj%C4%99cie.jpg?i_dim=1920x768&app_id=web-client&i_crop=false&api_version=6
1
@student97r ładna kolekcja, mam podobną, ale niestety w kartonach z uwagi na brak miejsca :D
1
@student97r tez ostatnio kupiłem półeczkę na książki i w końcu mam wszystkie w jednym miejscu. Gratuluje zbioru
1
@student97r super zbiór! Ja musiałem dokupić kolejną szafkę na książki. Strasznie tego dużo mam też.
3
@student97r Seria z Jackiem Reacherem to chyba moja ulubiona seria z gatunku literatury sensacyjnej.
2
@student97r Ja po którejś kolejnej przeprowadzce i dźwiganiu całej tej " makulatury" strzedalem 95% I kupiłem czytnik :) Na początku było trochę dziwnie się przestawić ale teraz jest dużo wygodniej. Zrozumie ten kto czytał "Lód" w tramwaju na stojąco.
1
@student97r
Szkoda, że słaba jakość zdjecia.
Większości tytułów nie da się odczytać.
1
@kerouac Może kiedyś uda się postawić na regałach. Ja mam lekką obsesję na tym punkcie. :D
@MikusBarca Dziękuję. :)
@Kamil92 Mam nadzieję, że też zapełnię wszystkie regały. :)
@killingjoker101 U mnie jedna z ulubionych. Uwielbiam Reachera. :) Podobno następną książkę ma napisać brat Lee Childa.
@Iberatista Jak komu wygodniej. :)
@klemens100 Fakt, na początku chciałem zrobić tylko dla siebie, a ja kojarzę okładki i wiem jaki to tytuł. :)