- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
5
Właśnie zobaczyłem ten cały program tzw "tarczy antykryzysowej" który przedstawia rząd...... Czy im całkiem odbiło, skąd my weźmiemy tyle miliardów? Dostajemy astronomiczne 5 mld od UE na walkę z wirusem (to ogromna kwota) i mamy skądś wyczarować nagle 212 mld? No jeśli to wejdzie w życie to chleb będzie kosztować pewnie z 10 zł, no i zazdroszczę osobom które zrobiły zapasy, bo może czekać nas przeogromny krach gospodarczy, a rząd i tak obroni się tym że wirus xd.
3
@Chwytliwy Chleb to kolego już dawno kosztuje 10zł :D
4
@Bykunn No tak, przepraszam, 20 zł :)
1
@Chwytliwy No chyba, że Ci chodziło o ten z biedry to bym się bał jakby zaczął kosztować 10 :D bo wtedy dobra wędlina by było po 200 kilo :D
2
@Chwytliwy Potęga co nie? Gdzie będą wtedy 14 dla emerytów, wsparcie dla Rydzyka, zakaz handlu w niedzielę, pomoc dla "elit z MOPS-u". Bezbożni kapitaliści upodlą tylko człowieka... xd
0
@Bykunn u mnie na piekarni 1,7 zł. zwykły chleb 500gram.
2
@tobiasson92 Będą, w odmętach, rząd wróci do niedziel, wróci do braku 14 i 13, i czuję że 500 plus przez to upadnie, czyli wrócimy do stanu sprzed 2015 ale z tarczą antykryzysową która nas załatwi, czyli będziemy nie tylko stać w miejscu ale zaczniemy się cofać, no ale wybory będą w garści bo koronawirus xd.
I 0,8 etatu, co to ma ***** być.
0
@Bykunn I będzie ten tyle kosztować.
0
@Chwytliwy o co chodzi z tym 0.8 etatu?
0
@Nieznajomy tylko 80 procent wynagrodzenia :)
1
@Chwytliwy niedługo to zrobią 0,05 etatu xD
0
@Chwytliwy zdaje się, że to obowiązuje tylko wtedy gdy firma (i ty) nie pracujecie z powodu wirusa?