- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
4
" Wirusolog Jonas Schmidt-Chanasit z Instytutu Bernharda Nochta w Hamburgu uważa, że z powodu pandemii koronawirusa profesjonalny futbol nie wróci już w 2020 roku. Zdaniem niemieckiego profesora, kibice będą musieli uzbroić się w cierpliwość.
- Musimy pożegnać się z piłką nożna. To, że uda się zakończyć obecny sezon nie jest realne. Widzimy, jak wygląda sytuacja w Europie, a pewne rzeczy jeszcze nadejdą. Nawet jeśli nie będzie jakiejś katastrofy, to nie znaczy, że futbol może wrócić, bo to mogłoby doprowadzić do znacznego pogorszenia się sytuacji. Sądzę, że możemy mówić o jakimkolwiek powrocie najwcześniej w przyszłym roku - powiedział Niemiec w rozmowie z "NDR Sportclub". "
Powiem tak... Sam twierdze że obecne sezony są już zakończone ale liczę ze we Wrześniu będzie powrót do normalności... Mam nadzieje że taki czarny scenariusz o którym mówi jednak człowiek który chyba wie co mówi, mimo wszystko, się nie spełnią... ;/
2
@FC1899Barca Coś czuję że gośc może mieć racje ale to by znaczyło że świat będzie w tragicznej kondycji jeżeli do końca roku piłka nie będzie grała. Bankructwa, wyjścia na ulicę, mnóstwo śmiertelnych osób itd
0
@Janiama No dokładnie. Jeśli ten czarny scenariusz by się spełnił to by znaczyło że Świat leży na glebie w stanie najgorszym od czasów II Wojny pod względem gospodarczo-ekonomicznym.
0
@FC1899Barca myśle ,że to przesada.Gospodarka tego nie wytrzymie.
3
@Janiama Myślące rządy w czasie prosperity odkładały pieniądze, nasi kretyni rozdawali, żeby motłoch na nich głosował:-(