- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1266 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1266 Culés
2
Co tam (m)ateisci, co dzis pijecie? Ja paragwajska, klasyczna Selecte.
https://www.bing.com/th?id=OIP.Gt6b_w1WXCYIM66bwv4k7wHaHa&pid=Api&rs=1
1
@Colon Ostatnio zamówiłem sobie Colon :) Ale jeszcze nie piłem.
0
@TheNekro94 ale co zamowiles?
0
@Colon https://cdn.shopify.com/s/files/1/0081/5929/7599/products/Campesino_-_Clasica_1Kg_f00059fe-a543-49ea-81cf-ec5bd1c1364e_grande.jpg?v=1581529014
0
@Colon Yerbe Colon ;)
0
@TheNekro94 ale jaka yerbe, sa rozne :)
@tomono lubie
0
@Colon u mnie https://www.poyerbani.pl/product-pol-4788-Soul-Mate-Sin-Humo-Organica-0-5kg-organiczna.html
0
@LioMessi10 nie znac.
a tak a propos avka, warto ostatni sezon ogladac?
0
@Colon mówisz o Better Call Soul? Wsyscy zachwalają ale jakoś nie mogę się przełamać. Jak pan Jezus powiedział najpierw było BB, który uważam za jeden z lepszych seriali jakie powstały i choć uwielbiam postać tego prawnika, po pierwszym czy drugim odcinku nie zachęcił mnie do oglądania dalej.
0
@LioMessi10 nie, mowie o postaci z Twojego awatara czyli OitNB.
ps. BCS bardzo mi sie podoba
0
@Colon nie doczytałem xd
Szczerze mówiąc czytając twoje posty czasami nie nadążam. Taki przechodzony już... Z sentymentu obejrzalem, bo to finałowy sezon. Tak jak w pierwszych było pokazane jak każda trafiła do więzienia, tak na końcu było po prostu rozwiązanie każdej sytuacji z , jak sobie radzą z powrotem do normalności.
0
@Colon No już nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi ;> Yerbę marki Colon :D
0
@TheNekro94 no tak ;)