- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
8
Ilosc testów na 1mln mieszkanców.
Trochę wstyd
https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90615267_1444629935717815_51221316115628032_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQlfyjHJheboleKrFpxaDtPKKezZ5hlMBP3_uA00La7ttlvyrePO0HIRYYcaYbe63bg&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=3523aadd06d116025f9c66c7b39ff046&oe=5EA096A4
0
@MarioVeB! a później się ludzie cieszą że mało zarażonych jest :P
6
@MarioVeB! Tak ma być, jest dobrze. Jest całkiem dużo, ale nie za dużo i nie za mało.Dzięki temu zakażenie nie będzie tak szybko się rozprzestrzeniać w Polsce. Nie ma testów, nie ma problemu.
0
@MarioVeB! No i te statystyki zarażonych u nas to 150 osób dziennie, a gdyby robili więcej testów to analogicznie szło by w tysiącach.
0
@MarioVeB! Może jak już wybory będą niezagrożone zaczną robić więcej, ale wątpię.
0
@kuz Powtórzę to co pisałem wcześniej: jeżeli nadal liczba zgonów spowodowanych koronawirusem będzie oscylowała na niskim poziomie to ta ilość testów wykonywanych dziennie mi nie przeszkadza.
0
@JimMorrisonFCB Niby tak, ale im wcześniej wykryją wirusa tym większe szanse, że za dwa tygodnie nie umrze spora liczba ludzi, bo będą mogli ich hospitalizować. Jak wiemy czasami w 4 dni potrafi człowieka przydusić, a wtedy jest już za późno. Szczególnie u starszych.
0
@kuz Zobaczymy, w każdym razie przyrost zgonów jest na niskim poziomie i mam nadzieję, że tak zostanie.
1
@MarioVeB! Oczywiście że testów nie robią, ludzi z mocnymi objawami odsylaja do domu. To jest po prostu śmieszne.
0
@MarioVeB!
Ciekawe bo z Niemiec nie ma danych a z Czech jakby mają nowsze w stosunku do naszych
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ierEhD6gcq51HAm433knjnVwey4ZE5DCnu1bW7PRG3E/htmlview#
0
@MarioVeB! Po co testować? Przecież sam twierdzisz, że zagrożenie żadne.