- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
1
W najbliższych dniach będą kolejne ograniczenia w przemieszczeniu się obywateli. Jeszcze nie jest wszystko ustalone ale będzie wprowadzone w jakim promieniu od domu można się poruszać. Koniec wyjścia do parku, do lasu czy na bulwary. Po zakupy do pracy i to wszystko. Zobaczymy czy to info się sprawdzi.
0
@Janiama Oby nie, bo będzie bunt obywateli i zakazy okażą się przeciwskuteczne.
4
@Janiama to jest już szczyt...
1
@Janiama czyli będzie wprowadzony stan wyjątkowy? Nie będzie wyborów?
0
@Barca1992 Nie będzie raczej, tylko kolejne rozporządzenie.
3
@Barca1992 Stan Futbolu chyba, a nie stan wyjątkowy...
0
@tobiasson92 @Barca1992 Pewnie nowe rozporządzenie, w tym momencie pracują jak to ma wyglądać. Info jest z dobrego miejsca i raczej pewne
1
@tobiasson92 bez stanu wyjątkowego to te zakazy są chyba nie do końca zgodne z konstytucją czy może sie myle?
0
@tobiasson92 E tam bunt. Wysokie mandaty i żadnego buntu nie będzie
0
@tomek256 Bez stanu nadzwyczajnego jakakolwiek grzywna jest do obalenia w sądzie.
1
@Janiama Nie ma obowiązku meldunku więc na jakiej podstawie ktoś będzie określać jak daleko jestem od domu? Kolejny przepis bez większych podstaw do egzekwowania go, głupi naród i tak będzie rodzinami chodzić po sklepach, parkach itd.
0
@Janiama skąd masz to info? Bo to samo przecież piszą na różnych portalach a dzielisz się tą wiedzą jakbyś tylko Ty ją posiadał (czyżby podkładka pod ewentualne kolejne: Wczoraj pisałem....)?
0
@tombard Mam od pracownika z ministerstwa i to wszystko z jakiego nie powiem. Nie wiem co piszą inni, mogłeś sam to napisać jak gdzieś jest na forum.
0
@Janiama to jest wprowadzenie nowego porządku świata, będziemy kontrolowani i wykorzystywani tylko do pracy
0
@Jaca27 Coś na zasadzie Hiszpanii będzie
1
@Janiama Ja jestem za. Inaczej nie zmniejszymy zachorowań. To jedyne wyjście. Trudno będzie się trzeba przemeczyc ale lepiej się do tego stosować żeby później móc znowu zacząć normalnie żyć.
0
@Janiama
ciekawe, ważne żeby ludzie sie ograniczyli a nie spacerowali
zawsze można pojechać do siebie na działkę:) to też definicja domu, własności prywatnej:)