- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
6
#niepopularnaopinia
Wraz z pojawieniem się PAD na tik toku (jakkolwiek się to pisze), naszła mnie refleksja, nad tym jak prezentuje się nasz prezydent w sferze medialnej. Widziałem już kilka komentarzy, że zachował się niestosownie i w części się zgadzam, ponieważ sprawa wirusa jest bardzo poważna i takiej powagi również oczekiwać powinniśmy od prezydenta. Uważam jednak, że działanie jako samo w sobie jest raczej pozytywne. Naprawdę nie widziałem jeszcze w działaniach prezydenta (tutaj ktoś może mnie poprawić) przekroczenia pewnej granicy nazwijmy to kiczu. Wszyscy zamknięci w domach, to promuje turniej zorganizowany przez ministerstwo i dostrzega zjawisko e-sportu, który jest pomijany, co nie podoba się oczywiście graczom. Świetnym przykładem dobrej medialności było chyba w pierwszym roku prezydentury wysłanie zdjęcia do uczestników "Sylwestra z Dudą". Pokazało, że ma pewien dystans, co też powinniśmy raczej odbierać jako pozytywne. No niestety trafiło się kilka nietrafionych żartów...
Podsumowując, uważam, że w sferze medialnej PAD prezentuje się najlepiej ze wszystkich prezydentów po 89' i nie zawala sprawy podczas wystąpień publicznych. Oczywiście to nie jest wszystko, bo jest członkiem PiS-u, którego polityki sam w większości nie akceptuję, a już zdecydowanie jestem przeciwny wyborom 10 maja. Zmiany są niezgodne z prawem, a na dodatek pozostali kandydaci stracili szanse na przeprowadzenie równej walki w kampanii. Uważam jednak, że gdyby PAD był częścią innej opcji politycznej, mógłby być naprawdę świetnym prezydentem.
Zapraszam do KULTURALNEJ dyskusji! :D