- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
24
W PSG uważają, że po kryzysie koronawirusa żaden klub ze względów ekonomicznych nie będzie mógł sprowadzić Neymara. Nawet po włączeniu w ten transfer cennych piłkarzy ten proces będzie na tyle skompilowany, że PSG już myśli o kolejnym sezonie z Neymarem w kadrze. [Cubero - MD]
11
@BarcaInfo Oby to sie ziściło.
19
@BarcaInfo dobre wiadomości z rana:)
5
@BarcaInfo No i pięknie.
4
@BarcaInfo @LuisSalvano przykro mi :(
4
@BarcaInfo kolejna zwykła plotka, jeszcze do rozpoczęcia następnego sezonu te informacje będą się 100x zmieniały.
Dzień jak co dzień
5
@Messibestplayerintheworld
"Kolejna zwykła plotka". Żebyś tylko nie zapomniał tak napisać, kiedy pojawią się wieści o "dobrych przeczuciach" otoczenia Neymara:)
1
@BarcaInfo spoko, spoko, zespół ekspertów z Rambli zaraz zmontuje paczuszkę piłkarzy, którzy pójdę na wymianę za Neymara, Rakitic i Semedo - dwie pozycje obowiązkowe...
0
@panczo Semedo powinienn zostać.To najlepszy nasz boczny.
1
@ksobi Dlaczego? Przecież plotek od MD ponoć się nie łyka ;)
1
@Messibestplayerintheworld Dokładnie. Niektóre dzienniki jednego dnia podają, że transfer się uda, że PSG zgadza się na włączenie zawodników / rozłożenie na raty, a innego, że to niewykonalne. Ja ostatnio rozpisalem, dlaczego moim zdaniem się uda, więc powtarzać się nie będę. A wiadomo, że przez wirus jeszcze żadne negocjacje się nie rozpoczęły. Mi wystarczy, że Ney chce wrócić, Barca go chce, a na sprzedaż mamy więcej zawodników niż rok temu. Pomijam już te inne argumenty, które wypisałem. A media teraz i tak co drugi dzień będą pisać co innego. czekamy do okienka ;)