- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1271 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1271 Culés
3
Retro-nostalgiczna dysputa. Reprezentacja Rosji (ZSRR)
Oleg Blokhin, Rinat Dasaev, Anatoliy Demyanenko, Volodymyr Bessonov, Sergey Alejnikov, Oleg Protasov, Sergey Ignashevich, Igor Akinfeev*, Viktor Onopko, Yuri Zhirkov*, Aleksandr Kerzhakov, Aleksandr Anyukov*, Andrey Arshavin, Valeri Karpin, Vladimir Beschastnykh, Sergey Semak, Yuri Nikiforov, Bliźniacy Berezutski, Roman Shirokov, Igor Semshov, Dmitri Alenichev, Aleksey Smertin, Igor Denisov, Dmitri Khokhlov, Konstantin Zyryanov, Roman Pavlyuchenko*, Aleksandr Mostovoy, Yuri Kovtun, Egor Titov, Stanislav Cherchesov, Igor Kolyvanov, Marat Izmailov, Vladislav Radimov, Sergey Kiryakov, Pavel Pogrebnyak*.
Szczerze to nie nastawiałem się, że przy wypisywaniu, aż tyle nazwisk naprawdę będę kojarzyć. Nie wpisywałem Jaszyna, bo raczej nikt z nas jego gry nie oglądał. Arshavin już 38 lat, a mam wrażenie jakby jeszcze wczoraj biegał w Premier League, jako piłkarz Arsenalu.
@Hiacynk @JimMorrisonFCB @emeu @Geble @Arkon @NeroTFP @kerouac
@Kajtek77 @Colon
1
@Danny Gaucho Kerzakhov, lubiłem go oglądać, bardzo dobry napastnik
1
@Danny Gaucho Rinat Dasaev kozak bramkarz, ale co mu Marco van Basten zaladował na ME to chyba sam byl zaskoczony
1
@Danny Gaucho Reprezentację Rosji (jako Rosję) to akurat mogę się pochwalić, że pamiętam najlepszą w historii. Czyli po rozpadzie ZSRR w 1991. Od razu przychodzi mi na myśl Euro 2008 - półfinał i ostatni mundial rozgrywany właśnie na ich stadionach. Sensacyjne wyeliminowanie Hiszpanów... Swoją klasę w rzutach karnych pokazał Akinfeev. Legenda rosyjskiej piłki, legenda CSKA - cała kariera w tym klubie. Rosjanom zazdroszczę trenera. Pana Czerczesowa uważam za bardzo dobrego szkoleniowca, który swój warsztat pokazywał w Ekstraklasie, trenując Legię. Potem świetny mundial i eliminacje do Euro 2020, gdzie w grupie byli słabsi tylko od potężnej kadrowo Belgii.
Arshavin... Od razu na myśl przychodzą cztery gole władowane Liverpoolowi. Lubiłem go, bardzo dobry grajek, zwłaszcza w Arsenalu.
Jeżeli chodzi o ZSRR, to mimo wszystko była to solidna, europejska nacja. Jednak na mundialu nigdy nie szlo tak dobrze, jak np, na Mistrzostwach Europy. W 1960 je wygrali, a potem jeszcze 3 razy byli wicemistrzami Starego Kontynentu. Z tej kadry pamiętam tylko Oleha Błochina - najlepszego strzelca tej kadry i największą gwiazdę. Legenda Dynama Kijów.
Reprezentacja jest mi obojętna, ale lubię ich aktualnego szkoleniowca.
1
@Danny Gaucho Jakos niby taka potega, a w pilke tylko moment mieli.
1
@Danny Gaucho Bracia Bierezuccy, Ignaszewicz i na bramce Akinfiejew. Była moc.