- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1056 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1056 Culés
2
Mój mózg postanowił zafundować mi noc z cyklu "nie chce mi się po prostu spać". Pewnie o 7 się mu przypomni czego potrzebuje, kiedy do pracy trzeba powoli wstawać xd
Macie jakieś patenty na łatwiejsze zaśnięcie? :D
3
@Blantozaur Jak już jesteś rozbudzony i chcesz za wszelką cenę zasnąć to musisz trochę powalczyć, ale da się zrobić :D Pierwsza rzecz niby z pozoru prosta, musisz chcieć zasnąć. Często jest tak że pasujesz i bawisz się telefonem, licząc że Ci się w końcu zachce spać, a to błąd. Przeważnie też jest tak, że zaczynasz za dużo rozmyślać zamiast skupić się na spaniu, a to wszystko jeszcze bardziej rozbudza. Druga sprawa to chłodna temperatura, wietrzysz pokój na 5, 10 minut, poduszkę i kołdrę przewracasz na druga stronę. No i ostatnie primo, relaks oddechem. 4 sekundy głęboki wdech, wstrzymujemy 6 sekund i wpuszczany przez kolejne 8, robimy kilkanaście takich cykli i jak już poczujemy większe odprężenie, wygodnie się rozkładamy i idziemy lulu nie rozmyślając już o niczym. Czy zaśniesz odrazu? Nie obiecuję, ale napewno w dużym stopniu ułatwi sprawę ;)
0
@Mario96w *Wypuszczamy 8 sekund ^^
0
@Blantozaur tak jak Twoja nazwa. Blantozaur powinien pomoc :D
0
@Blantozaur Melatonina - 10g albo GABA
1
@Zioolek10 Nawet to nie pomaga czasami :D
@Mario96w Hmm, niby oczywiste ale nie podchodzilem do tego nigdy restrykcyjnie. Ogólnie całe życie zasypiam zawsze przy czymś, jakiś youtube albo telewizja, śpiąc w ciszy mam za dużo myśli i nie ma szans bym zasnął :D