- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
10
Skakałem sobie wczoraj w nocy po kanałach w tv i akurat trafiłem na "Obcy: Decydujące starcie", który się zaczynał. Kurde, przecież to jest takie starocie, a po jakości wykonania praktycznie wcale tego nie widać (nie licząc może pojedynczych scen, w których widzimy lecący pojazd kosmiczny). Jakby dzisiaj nakręcili to w 4K to byłby kosmos. Pomijam już samą fabułę i klimat, bo wiadomo, że to kultowa produkcja i przełomowa. Jak ktoś jakimś cudem nie widział jeszcze całej serii "Obcy" to zdecydowanie polecam.
2
@LuisSalvano Oczywiście całą seria, z wyjątkiem Obcy:Przymierze. Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem w życiu
0
@LuisSalvano 1 część nadal najlepsza, horror jak skur..
1
@Chwytliwy No tak, ale ogólnie cała ta seria (oczywiście nie licząc tych stosunkowo nowych) trzyma poziom.
2
@LuisSalvano Nie kuś diable! :D Bo znowu będę musiał obejrzeć.
Tak serio to niesamowita jest ta seria. Jestem fanem sci-fi i to dla mnie arcydzieło gatunku. W dodatku (Ellen Ripley) Sigourney Weaver jest niesamowita. To najlepsza silna postać kobieca w historii kina. ;) Teraz się próbuje robić jakieś wydmuszki silnych kobiet w filmach jak np. w "Anihilacji" od Netflixa.
0
@Piotr89Sand Silnymi kobietami są dla mnie jeszcze Selene z "Underworld" oraz Alice z "Resident Evil" :D Aczkolwiek jak wiemy, są to postacie z nadprzyrodzonymi mocami, a Ripley to zwykły człowiek ;)
1
@LuisSalvano Jedynka może i dalej trzyma w napięciu, ale sam obcy zestarzał się tam mocno. Wolę jednak dwójkę :D Trójka też spoko, ale już czwórkę i przymierze to powinno się skasować ze wszystkich nośników albo wrzucić je wszystkie do czynnego wulkanu na Hawajach :D
1
@LuisSalvano Właśnie w Ripley świetne jest to, że nie straciła swojej kobiecej strony i słabości.