- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
4
Dziś w kolejce do banku kobitka próbowała mnie usilnie przekonać, że lampach poukrywano chipy 5G. Drzewa w lasach podmieniono na nadajniki 5G, a Bill Gates i WHO zaplanowali sztuczną pandemię by w efekcie wraz ze szczepionką podać ludziom mikro chipy by móc nas skanować i osłabiać. Jak powiedziałem, że to głupoty to stwierdziła, że jeszcze wspomnę jej słowa jak to się zacznie xDD
8
@IronSanHybrid Tacy ludzie mają prawa wyborcze.
3
@IronSanHybrid no bo wspomnisz
1
@IronSanHybrid hehe mam nadzieje, że ktoś kiedyś zrobi serie "najpiękniejsze historie La Rambla"
1
@ToWinaSedziego samo życie (niestety). Szkoda takich osób bo One w to wierzą.
4
@IronSanHybrid jeszcze zobaczysz, jak TO się zacznie to będziesz szukał tej panci by się dowiedzieć jak się bronic. Trzeba było numer telefonu stacjonarnego wziąć, albo chociaż namiary na jaskinie w której mieszka.
3
@IronSanHybrid miała 100% racji,no ale oby się myliła :)
0
@IronSanHybrid Prawie bym ci uwierzył ale widzę tu mały dysonans - babka która wierzy w 5G i chipy i korzysta z usług banksterów którzy ją kontrolują i w każdej chwili mogą odciąć od konta? No chyba że sama nie czekała do banku tylko zagadywała czekających klientów
1
@maroon O dziwo czekała do banku xD Ale wspominała też, żeby nie trzymać za dużo w banku bo mogą zabrać w każdej chwili ^^
2
@IronSanHybrid niedowiarek ;)
0
@IronSanHybrid Zabrać jak zabrać ale w każdej chwili mogą choćby ograniczyć wypłaty gotówki - z powodu panikoświrusa zrobili tak przecież w Egipcie