- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
33
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
14
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
A ja do debaty podejdę z innej strony.
Jak myślicie, jaki wpływ na ostateczny wynik mogła mieć ta debata? I jaki ogólnie wpływ taka debata ma? :)
1
@michal26 Tanajno zyska 2 miliony głosów od wszystkich przedsiębiorców :)
0
@michal26 zawsze mnie to pytanie interesowalo. Chodzi o budowanie swoich pogladow, przekonywanie innych itd.
0
@michal26 W kwestii wygranych wyborów? Zerowy.
0
@michal26 W tym wypadku żadnego bo to farsa i nikt i tak nie wie co się dzieje ;)
0
@michal26 Myślę że bardzo mały wpływ, zwłaszcza że bardzo możliwe, że się wybory tego 10 nie odbędą. Co najwyżej chodzi o zapoznanie ludzi niesiedzących w polityce z niektórymi kandydatami.
0
@michal26 na pewno sa amrykanskie badania na ten temat. Moim zdaniem w debatach jeden na jednego w ostatecznej rundzie, slowa maja inna wage.
0
@mkord niekoniecznie w kwestii wygrania, bo wynik dość oczywisty. No...może tylko kwestia czy będzie I, czy II i czy jak będzie II, to Dudeł utrzyma prowadzenie.
Bardziej mi chodzi o to, czy dla przykładu taki Bosak, po ewidentnie świetnej debacie, zyska z np. 8% do 10%.
A np. taki Żółtek z 0.1% na 1.1% bo ludzie dla beki zagłosują.
Albo taki Hołownia spadnie z powiedzmy 15% na 12%, bo nie wypadł jakoś hiper dobrze, jak się większość spodziewała.
@Colon otóż to. Pytanie tylko jaki realny ma to wpływ. Trzeba by przeprowadzić sondaż i postawić 3 pytania. Na kogo Pan zagłosował przed debatą, na kogo po obejrzeniu debaty oraz czy będzie brał udział w wyborach.