- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1106 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1106 Culés
3
Zastanawia mnie jedna sprawa. Tyle klubów zainteresowanych sprowadzeniem Todibo co chwila się słyszy o jakichś nowych klubach, tylko czemu MY się niem nie zainteresujemy ? Co ten zarząd ma w głowie to ja nie wiem. Potrzeba nam młodego perspektywicznego prawo nożnego ŚO, który w najbliższym czasie ma zastąpić Pique, a my chcemy się pozbyć właśnie takiego gracza. Czegoś tu nie rozumiem ... Sprzedamy go i co wtedy ? Znowu będzie kombinowanie i wyjdzie pewnie tak, że albo znowu jakiś przepłacony transfer, lub ściąganie jakiegoś szrotu na szybko pod koniec okienka byleby był jakiś zapchajdziura (a takich u nas ostatnio sporo). Todibo zna klub spędził dobre pół roku na wypożyczeniu w Schalke, więc nad czym oni się zastanawiają. Gracz podany jak na tacy do tego ściągnięty za grosze, a my chcemy się go pozbyć. Ręce opadają ...
0
@eckov pewnie dlatego, że ma spore braki w defensywie, klub potrzebuje pieniędzy a w zanadrzu ma też Araujo który generalnie jest lepszym obrońcą.
0
@eckov te kluby to everton, sunderland, lipsk... czyli wciaz druga albo i trzecia liga w europie. jesli jest okazja to sprzedac i zarobic, madryt swego czasu sprzedal swojego wychowanka morate i to nie do evertonu ale juventusu i chelsea i nikt tam nie płakał. jest okaza uzyskac dobry grosz trzeba go pchnac dalej bo na dzis nie jets pilkarzem ktory bylby zbawieniem, zreszta dobrych obroncow jest na pęczki najtrudniej jest znalezc napastnikow.