- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
1
To w naszym kraju była "Piątkomania"?
Właśnie się z TVP dowiedziałem, że była "Małyszomania", "Piątkomania", a teraz zaczęła się "Pukimania".
0
@NeroTFP a to Puki to nie był estończyk,kurka to nie znam xd
0
@NeroTFP a nie było?
5
@Jaca27 Pukki to był Fin.
0
@NeroTFP No jednak troche hype na niego tutaj było, może nie można tego porównywać do legendarnej Małyszomani, ale Piątek też swego czasu lubił z lodówki wyskoczyć :D
4
@escarabajo Chwilowa popularność to już przejaw tego, żeby natychmiast do wszystkiego dodawać formant "-mania"?
"Małyszomania" to coś niepowtarzalnego. Tylko Adam Małysz gromadził przez telewizorami w Polsce 20 mln widzów, ludzie dmuchali w telewizor, bo wierzyli, że coś to daje, zwalniali się z pracy, byleby zobaczyć Adama w akcji, a gdy skakał podczas igrzysk olimpijskich w Salt Lake City, to miasta wyglądały niczym wymarłe. Adam był receptą i jak to określił Włodzimierz Szaranowicz "my dzięki tym transmisjom żyliśmy życiem zastępczym".
Zdaję sobie sprawę, że gdy Piątek strzelał masowo we Włoszech, to zyskiwało to popularność, ale nie szedłbym od razu w dodawanie do tego "-mania", bo jeżeli pod kątem społecznym i socjologicznym przyrównamy to do Małysza, to wypada to dosyć blado. Moim zdaniem to po prostu chwilowa popularność, która niekoniecznie musi być nazywana "Piątkomanią". "Małyszomania" to zjawisko uderzające we wszystkie aspekty życia, coś niepowtarzalnego.
0
@lukaszbarca15 jak to był ? Coś się zmieniło ?:)
1
@ksobi Źle napisałem. Jest chyba nadal. Chyba żyje bo przez tą koronę to nie wiadomo :)