- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 649 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 649 Culés
4
A jaki jest ulubiony wasz włoski klub?
https://mobile.twitter.com/goal/status/1267714852514156547
5
@TheGoldenEleven Cała Serie A jest piękna! No, a konkretniej to najbardziej lubię Inter i Fiorentinę. Zanetti i Batistuta. ❤
P.S - jeszcze trzymam kciuki za dalszy rozwój Atalanty.
4
@TheGoldenEleven Del Piero i Batigol:)
Chociaż to w sumie sympatia do zawodników:)
Dzisiaj jestem fanem Atalanty:) Znaczy nie tylko dzisiaj, zeszły sezon również:) Ale tak to słabość do Juve od czasów właśnie Del Piero, Thuramów, Zambrott i innych Inzaghich:)
4
@TheGoldenEleven Jakoś nigdy nie miałem ulubionego włoskiego klubu, który mocno wybijałby się na tle innych. Troszkę może ta sympatia do Napoli jest większa, kibicowałem im, żeby mieli mistrzostwo.
Niemniej, z włoskich piłkarzy największym sentymentem darzę Alessandro Del Piero. Magik. Jakaś tam słabość jest też do Atalanty ze względu na Papu Gomeza.
1
@TheGoldenEleven Lazio i Atalanta. Lubię tez Torino.
1
@TheGoldenEleven A ja od kiedy obejrzałem Euro88 i pierwszy raz zobaczyłem Marco Van Bastena jestem za Milanem (byłem "milanistą" do czasu pojawienia się w Barçie Patricka Kluiverta)
0
@TheGoldenEleven mimo że gra tam żelek teraz którego nie lubię ale szanuję JUVENTUS TURYN od czasów Del Piero, Zambrotty, Trezegeut itp itd
0
@TheGoldenEleven Sampdoria, kiedys AC Milan z czasow genialnego tria holenderskiego
1
@TheGoldenEleven Zdecydowanie AC Milan. Dużą sympatię mam jeszcze do AS Romy.
0
@TheGoldenEleven Kiedyś Napoli jak grał tam Diego i swego czasu Milan z magicznym triem z Holandii
1
@TheGoldenEleven We Włoszech tylko @Forza_Juve :P
0
@TheGoldenEleven juve bo alcmdz4life
0
@TheGoldenEleven Nerazzuri ! Recoba i Adriano. Piękne czasy.