La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

1

Zainspirowany postem @SeeleyBooth zadam pytanie.
Júlio César czy Dida? A kolejne to - Ktore miejsca zamuja oni wedlug Was w rankingu najlepszych brazylijskich goalkeeperow?

2

@Colon Dida to mój ulubiony bramkarz za dzieciństwa. Pamiętam jak graliśmy w karne (na zmianę strzał/obrona) to zawsze wyobrażałem sobie, że jestem Didą.

0

@SeeleyBooth duzo wyciagales?

0

@Colon Haha, nie pamiętam :) Fajne wspomnienia, dzieciństwo jest wspaniałe :)

0

@SeeleyBooth gralo sie np. 2 na 2 i bramkarz.

0

@Colon 3 tygodnie grałem tak, jak jeszcze orliki miały ograniczenia :P

1

@SeeleyBooth 3 rogi karny?

0

@Colon Niestety nie :D

0

@Colon cienzko powiedziec

konto usunięte

1

@Colon Dida najlepszy,ja jednak zawsze chciałem naśladować Dudka,a później Boruca :)

0

@Colon miejsca w rankingu ciężko przyznać bo Brazylia nigdy bramkarzami nie stała. Dida mimo iż miał świetny okres to dla mnie był nierówny, zdarzały mu się babole i nigdy nie był wyznacznikiem klasy bramkarskiej:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?