- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1946 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1946 Culés
0
Przed odsłuchaniem materiału Ćwiąkały o tym kto wygranym po wznowieniu La Liga, powiem w ciemno że instytucjonalnie Real nas zaczął zjadać tym że jest poprostu "normalny" a u nas się co chwila dzieją rzeczy które normalne nie są i nie będę tu wymieniał bo chodzi mi dosłownie o WSZYSTKO związane z tym klubem, przypuszczam że każdy wie o co mi chodzi. Dzieje się totalna tragedia, za Gasparta było takie samo g..no, chociaż wtedy klub nie był aż tak globalny więc w obecnej skali tamten okres można byłoby uznać za raj mimo oczywistego braku wyników (z drugiej strony jeszcze wtedy nie byliśmy pompowanym hegemonem, więc łatwiej było znieść te porażki na każdym polu). Tak sobie myślę że właściwie to my w Europie zaistnieliśmy od 2011 roku tylko raz dzięki superatomowemu MSN, także jakby się głębiej zastanowić to na 8 poprzednich sezonów to jesteśmy tylko i wyłącznie napompowanym hegemonem. Dzieje się na naszych oczach tragedia, klub podupada i radziłbym mieć to na względzie, bo jeśli z tego wyjdziemy to podobna koalicja tak niesprzyjających okoliczności ludzi i decyzji raczej się już nie zdarzy więc należy się cieszyć z tego co obecnie mamy sportowo jak na taki bullshit instytucjonalny- choć dla niektórych może to być niewiele, tak jak jest dla mnie ale najwyższy czas zacząć doceniać te wszyskie mistrzostwa i przestać psioczyć bo narazie to nam narazie pozostało, przestać wierzyć w deklaracje sportowe tylko oceniać ten zespół na sucho do momentu przekazania pałeczki przez Bartomeu (praktycznie komukolwiek bo mało kto może być gorszy choćby się bardzo starał)
1
@jakub1906
Może i nie jest najlepiej ale nie rób z Barcelony jakiegoś średniaka.
0
@Lordzi nic z tych rzeczy