- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1180 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1180 Culés
23
Alez ten Griezman, to jest nie porozumienie w tej druzynie
0
@Trojanek23 mam takie samo zdanie i tęsknie za Neymarem. Nigdy nie lubiłem Griza moze lepiej bym na niego patrzył gdyby przyszedł bez tego cyrku ale coz
1
@Trojanek23 zgodzę się,to był od początku śmieszny transfer skoro gość to pozycja Leo,bez Leo pewnie byłby kluczowy,a tak jest zapchaj dziurą
5
@SinMistico Ney to dezerter ktory sprzedaal sie dla złotej klatki nasteonie podal do sądu swoj " ukochany" klub ktory nazywal domem
1
@SinMistico Wytłumacz tym, którzy trzymają kciuki za to, żeby Griezmann został, a powrót Neya nie wypalił :D
4
@LuisSalvano oby Griezmann został a przede wszystkim Neymar nie przyszedł.
0
@Ghotti Oby Barca niczego nie wygrała - zapomniałeś dopisać.
1
@LuisSalvano wróżbita Maciej takie coś przewidział czy skąd te wnioski? Bo coś niezbyt mi pasuje to czego niby nie dodał @Ghotti do reszty jego wypowiedzi.
1
@LuisSalvano oby wygrała wszystko.
0
@mateuszdabski Skoro woli trzymać u nas zawodnika, który nie pasuje tu i niewiele daje, a do tego chce, aby nie powiódł się powrót najlepszego i sprawdzonego u nas LS to jednak pasuje do jego wypowiedzi.
1
@LuisSalvano no wciąż nie widzę związku. Od odejścia Neymara Barca wygrała 2/2 ligi, jest na dobrej drodze do dorzucenia trzeciej. Nie jest potrzebny w tym klubie kolejny zawodnik z gigantyczną pensją, który w kluczowych momentach sezonu jest ostatnio regularnie kontuzjowany. W Barcelonie są potrzebne konkretne porządki i zmniejszenie wydatków na pensje, a nie kolejne transfery za trzycyfrowe kwoty.