La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1064 Culés

0

"Napiłbym się z nim wódki"
i nie jest tu mowa o @Danny Gaucho .

"Powiem tak. Spośród wszystkich kandydatów najlepiej znam Andrzeja Dudę. Znamy się osobiście. Wielokrotnie spotkałem się z Andrzejem Dudą w parlamencie. Poznaliśmy się w Krakowie. Cenię prezydenta jako człowieka i to sympatyczny polityk. Chętnie na biesiadzie napiłbym się z nim wódki. Jest osobą reprezentacyjną. Jeśli chodzi o poglądy, to cenię go bardziej niż Rafała Trzaskowskiego. Jednak nie zagłosuję na Andrzeja Dudę.

- Z jakiego powodu?

Nie może być tak, że prezydent pełni rolę przekaźnika, a tak zachowuje się Andrzej Duda.

- Czyli wychodzi na to, że krzyżyk postawi pan przy nazwisku: Trzaskowski?

Decyzję podejmę, gdy dojdzie do II tury. Na razie liczę na to, że to ja pojawię się w II turze."

1

@Colon mowa o...?

0

@escarabajo a tak zapomnialem. No z wodka to Staszek sie kojarzy.

konto usunięte

6

@Colon Pisząc słowo "wódka" i dodając, że to nie o Dannym to tak jakbyś potarł lampę, twierdząc, że nie chcesz wywołać dżina. I tak przyleci :P

0

@Colon wolałem doprecyzować:)

0

@Colon



;)

2

@MichalZZZ Pieczone łabędzie, węgorzyk i czerwona finka :D

5

@Misanthrope @Colon Dzień dobry :]

1

@Danny Gaucho dobrý den.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?