- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1095 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1095 Culés
4
Powiem wam,że o ile pierwsze dwa dni z zimnym prysznicem to był szok dla organizmu tak teraz już nie robi to na mnie wrażenia.Fajnie ciepło się rozchodzi po wyjściu z pod prysznica.Ogólnie polecam ;D
3
@Hushovt Taki prysznic jak jest duszno to najlepsza rzecz ever.
1
@Hushovt wczoraj odcieli mi w mieszkaniu gorącą wodę na jeden dzień, to normalne, że wtedy pod prysznicem czuć brak tlenu ? xD
1
@ronni37 w sensie że ciężko oddychać?
2
@Hushovt Paradoksalnie to ciepły prysznic w czasie upału jest lepszy. Co ci po chwilowej uldze jaką daje zimny prysznic, skoro ciało musi się od razu po wyjściu ogrzać i robi się jeszcze goręcej? :D
1
@didzejos si senior
0
@ronni37 Hiperwentylacja?Jak się polałem pierwszy raz zimną wodą to mój oddech przyspieszył ale to normalne.1-2 dni i się przyzwyczaisz i nie będzie takiego efektu.
5
@ronni37 Szok przeżywasz, gdy rozgrzana skóra zostaje nagle ochłodzona przez zimną wodę :D
1
@Nigaki Tylko,że zimny prysznić ma dodatkowe zalety prócz przyjemnego ciepełka po wyjściu.Warto sobie o tym pocztać ;p
2
@Hushovt jak już kilka dni z rzędu tak się myjesz to później nawet nie reagujesz na to :D efekty będą widoczne już po tygodniu tak ja prawde
0
@Hushovt Ale nie przy takim upale :D Też kiedyś brałam zimne prysznice w lato, ale gdy po wyjściu spod prysznica zaraz znowu się pociłam, przerzuciłam się na ciepły prysznic. Dużo lepiej się po nim czuję, nie jest tak gorąco i nie zaczynam się od razu pocić jak świnia :D
0
@Hushovt to z własnej woli ? Czy odcieli ciepłą?:D