- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
11
Flick przejął Bayern po Kovacu i mając tych samych ludzi zrobił całkiem inny zespół. W takim zespole jak Barcelona to nie jest takie łatwe bo gra w dużej mierze opiera się na Messim a on dzisiaj nie istniał na boisku. Zdarza się i trudno do Leo mieć pretensje ale trener nowy po to przyszedł by coś zmienić. A co my gramy? Piłka do Alby i jego podania czyli to co było wcześniej. Pół roku to okres gdzie można wymagać czegoś nowego a jak tego nie ma to zarząd musi się zastanowić czy jest sens dalej pracowac z tym trenerem. Absolutnie nie skreślam zespołu w tym sezonie ale myślę że sukces będzie bardziej dzięki klasie poszczególnych piłkarzy niż konkretnej pracy trenera.
4
@Janiama Tym bardziej, że Flick przejął drużynę w kryzysie, która dostała 5:1 od fatalnego Eintrachtu i grając w fatalnym stylu. Setien przejął drużynę, która przed jego przyjściem rozegrała jeden z najlepszych meczów w sezonie, była liderem i wyszła z najtrudniejszej grupy w Lidze Mistrzów.
0
@Janiama Zastanawiać się powinniśmy nie tylko nad trenerem a i nad piłkarzami zwłaszcza w pomocy którzy gówno dają tam nie ma ruchu bez piłki nikt nie pokazuje się do gry tylko każdy liczy na Leo...
2
@Janiama do tego wszystkiego trzeba zauważyć że wielu tutaj mówiło "dajmy Setienowi przepracować okres przygotowawczy".
Właśnie miał swój okres przygotowawczy i to mimo wszystko o wiele bardziej komfortowy niż Valverde. Nie był rzucamy co kilka dni po cały świecie. Miał wszystkich do dyspozycji na miejscu, w Barcelonie... Fakt, z pewnymi ograniczeniami sanitarnymi ale uważam że to o wiele lepsze warunki do pracy niż to co zafundowali Ernestowi w presezonie