- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
0
Takiej kompromitacji świat sportu dawno nie widział - napisał "The Telegraph" o Novaku Djokovicu. Najlepszy tenisista świata zorganizował turnieje pokazowe na Bałkanach, na których nie zachowano odpowiednich środków bezpieczeństwa. Efekt? Djoković i kilku innych tenisistów jest zakażonych. "Kpił z koronawirusa, aż ten zakpił z niego", "DjoCOVID" - śmieją się z Djokovicia kibice.
/*No rzeczywiście powód do śmiechu, że ktoś będzie miał poważne problemy zdrowotne, ludzie to k... wy.
4
@Barca_Big_Moment Sam do tego dopuścił. Gdyby podjął niezbędne środki bezpieczeństwa to na pewno dałoby się tego uniknąć...
0
@JimMorrisonFCB Ale czy to powód do śmiechu i obelg w stosunku do Serba? Czy to usprawiedliwia społeczeństwo z szydzenia w tak istotnej i poważnej sytuacji? Pytam się ;)
5
@Barca_Big_Moment A mnie zastanawia po co robił te pokazowe mecze bez odpowiedniego zabezpieczenia?
0
@Barca_Big_Moment Czy Dimitrov i Troicki tez sa zarazeni?
2
@Barca_Big_Moment A On miał powód żeby szydzić z norm bezpieczeństwa w tym ciężkim dla wszystkich okresie? Zbiera to co zasiał
0
@Barca_Big_Moment Czy poważne problemy zdrowotne to się okażę. Pewnie przejdzie to bezobjawowo.
2
@Barca_Big_Moment Tam chyba oprócz turnieju była gruba impreza tak że sami są sobie winni
0
@Colon Tak i ponadto ciężarna żona Troickiego, Borna Coric oraz trener Dimitrova.
0
@kamilo0066 ostra impreza.
Chyba niektorzy w sily nadprzyrodzone wierza. Nie bral na powaznie srodkow bezpieczenstwa, takze karma (sila nadprzyrodzona) go ukarala.
1
@Colon Turniej jak turniej, ale huczne imprezy w jego trakcie, basen, bar, piłka nożna. Novak chciał koniecznie pokazać jak w dupie ma wirusa, ale trochę strzelił sobie w stopę.
0
@kamilo0066 bywa i tak. Oby nie przeszli tego powaznie, szczegolnie ta kobieta w ciazy.
0
@Colon Jeszcze trener Djokovica Marko Paniki ;)
0
@Barca_Big_Moment Sam się śmiał z ludzi, którzy wierzyli w korona wirusa więc nie rozumiem po co go bronisz w tej sytuacji? Jest tak samo winny jak Ci, którzy się z niego nabijają a w zasadzie jeszcze bardziej bo dopuścił do zarażenia innych osób. Premier Wielkiej Brytanii też się śmiał dopóki sam nie zachorował ;)
0
@Wichurek Tyle, że wirus jest w powietrzu już jakieś dwa lata i większość ludzi już to przeszła bezobjawowo ;)